FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Kluthe
Kluthe
Kluthe

Dodawanie eksponatu

30 października 2017
Witam , po dodaniu eksponatu wychodzi mi: "element ukryty".W ustawieniach konta nie ma słowa o takiej opcji. Przed wpisem , że to element ukryty jest ikona kłódki,- jak to zmienić?
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
30 października 2017
A nie ukryłeś sobie przypadkowo kolekcji klikając na kłódkę? Jeśli kolekcja jest ukryta lub odkryta to stosowna informacja o jej statusie znajduje się na stronie głównej danej kolekcji,po lewej stronie,nad miniaturami zdjęć eksponatów a kłódka po stronie prawej.
Jeśli kolekcja jest ukryta to kliknij na kłódkę żeby odkryć i to wszystko.
Kustosz
30 października 2017
problem raczej jest gdzie indziej, u mnie to samo. dodaje eksponat i automatycznie zrobił się "ukryty" z kłódką, pomimo, że cała kolekcja jest normalnie dostępna
30 października 2017
Wejdź na edycję kolekcji  kliknij na kłódkę i ukryj całą kolekcję następnie zatwierdź i wyjdź z kolekcji potem wejdź w kolekcję  edytuj całą  kolekcję i kliknij na zamknietą kłódkę aby ja otworzyć i zatwierdźć Ja tak zrobiłem i jest OK . Lepiej żeby juz nic nie majsterkowali bo zamiast lepiej jest coraz gorzej 
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
30 października 2017
Cuda porobiły się też z tekstami opisów,pewnie te problemy są powiązane.
Kustosz
30 października 2017
dzięki za pomoc, u mnie pomogło i nowy eksponat już widoczny.
31 października 2017
Pracujemy nad tym błędem, prosimy o chwilę cierpliowści. Dla bardzo niecierpliwych doraźnie zadziała sposób opisany wyżej przez Hajera ;)
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
31 października 2017
Ależ my jesteśmy bardzo cierpliwi,tylko ta chwila trwa od 18 września bo wtedy problem został zgłoszony przez Tyfusa.Bez obrazy...
31 października 2017
Problem został naprawiony, nowo dodawane eksponaty będą już normalnie widoczne dla wszystkich :)
2 listopada 2017
Z dodawaniem jest ok. ale  problem pozostał. Prosze zobaczyć ten opis, to tylko przykład.
http://myvimu.com/exhibit/54775316-ryngraf-patriotyczny#comment_0
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.