FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
MOSZNA ZAMEK

Zbuduj galerię sztuki z Occupy White Walls

Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
7 maja 2018
Jako że jestem fanką nie tylko zbieractwa, ale i gier, natknęłam się ostatnio na projekt w postaci gry online polegającej na budowie własnej galerii sztuki [img] Sama jeszcze nie próbowałam eksplorować możliwości zabawy, ale podrzucam dla zainteresowanych.
https://www.oww.io
Zabawa jest darmowa i generalnie projekt jest jeszcze w fazie produkcji; "grę" można pobrać na pc i próbować swych sił. W myśl tego , co z grubsza można się dowiedzieć na stronie, użytkownik może stworzyć swoją wirtualną galerię korzystając z danych przez twórców narzędzi (elementy architektoniczne do zbudowania przestrzeni, dzieła sztuki XIX i XVIII wieku). Z tego co widzę, wszystko na razie tylko po angielsku. Dosyć ciekawy, ale i ryzykowny projekt moim zdaniem. Informacje oraz samą grę można ściągnąć bezpłatnie ze strony https://www.oww.io/. Filmiki instruktażowe i prezentacje: https://www.youtube.com/channel/UC2suUIfEH4suBvSRCyz8JmA Pozdrawiam
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.