Kupię - Pamiątki z Beuthen - przedwojennego Bytomia, dzielnic miasta oraz okolic (w tym Gliwice, Katowice, Chorzów, Zabrze, Tarnowskie Góry itd) na forum Giełda / MyViMu - dyskutuj w MyViMu.com
FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Stara butelka
Stara butelka
Stara butelka
Stara butelka

Kupię - Pamiątki z Beuthen - przedwojennego Bytomia, dzielnic miasta oraz okolic (w tym Gliwice, Katowice, Chorzów, Zabrze, Tarnowskie Góry itd)

7 października 2018
Witam,

poszukuję do kolekcji pamiątek z przedwojennego Bytomia oraz dzielnic tego miasta. Interesują mnie również materiały o znaczeniu historycznym (nie tylko bibeloty, im starsze, ciekawsze, tym lepiej). W szczególności byłbym zainteresowany: pieczęciami, sztandarami, kronikami, odznakami, medalami, pucharami, nagrodami. Jednak fajnie jest również umieścić w witrynie porcelanę, szkło czy inne przedmioty codziennego użytku. Poszukuję również fotografii i pocztówek.

Zainteresowany jestem też ciekawymi pamiątkami z miast ościennych takich jak Gliwice, Katowice, Chorzów, Zabrze, Tarnowskie Góry, Pyskowice i pozostałe miasta Górnego Śląska. Zapraszam do kontaktu.

Przedmioty tylko przedwojenne.

Również chętnie się wymieniam.
17 października, 17:01
Pozwolę sobie przypomnieć o moim zbiorze. Zapraszam kolegów do wymiany.
17 października, 20:43
Witam !
Pytanie mam,co Kolega ma do zaoferowania na wymianę lub sprzedaż z Oberschlesien lub Niederschlesien...
Pozdrawiam !
5 dni temu o 12:24
Głównie medale i odznaki przedwojenne z miast Gónego Śląska jak i Dolnego Śląska, ale też inne przedmioty jak dzwonek rowerowy, porcelany kantynowe itd - około 100 pozycji, które chętnie wymienię za Bytom.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.