FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

LOSOWY EKSPONAT
Nalepka hotelowa - Jelenia Góra - Hotel Cieplice

Moneta

30 listopada
Posiadam taką monetę, znalazłem na strychu. Nie wiem z którego roku ale to chyba 10 groszy.Czy kościele może napisać coś więcej o tym znalezisku? Dziękuję                                                ps. nie mogę załączyć zdjęcia
Post został zmieniony przez moderatora z powodu: brak zdjęcia
Profil Profesjonalny
3 grudnia
Co prawda nie jestem "kościele", ale Ci odpowiem: 
- Masz rację. To jest 10 groszy.
- Pochodzenie? Ze strychu.
Tyle o tej monecie można powiedzieć nie widząc jej. Pytanie bez zdjęcia nie ma sensu.
Pozdrawiam.
4 grudnia
Jeśli nie możecie dodać zdjęcia z dysku (przycisk jest nieaktywny), znaczy, że problem jest w działaniem flasha w Waszej przeglądarce. Sprawdźcie w ustawieniach przeglądarki, czy zezwala ona na uruchomianie flasha i jeśli trzeba, zmieńcie je (do ustawień można przejść np. klikając ikonę kłódeczki przy adresie strony)
4 grudnia
Jeśli zmiana ustawień nic nie daje, pewnie trzeba zaktualizować Adobe Flash Palyera. Po prostu pobierzcie i zainstalujcie najnowszą wersję stąd: https://get.adobe.com/pl/flashplayer/
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.