FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
PUDEŁKO NA CYGARA Z HERBEM JELITA
PUDEŁKO NA CYGARA Z HERBEM JELITA
PUDEŁKO NA CYGARA Z HERBEM JELITA
PUDEŁKO NA CYGARA Z HERBEM JELITA
PUDEŁKO NA CYGARA Z HERBEM JELITA
PUDEŁKO NA CYGARA Z HERBEM JELITA
PUDEŁKO NA CYGARA Z HERBEM JELITA
PUDEŁKO NA CYGARA Z HERBEM JELITA

prośba o identyfikację przedmiotu

4 grudnia 2018
Dwa przedmioty o nieznanym zastosowaniu, bardzo proszę o pomoc w identyfikacji. Dwie kule, średnica 18 i 20 cm, mosiądz niklowany, pochodzenie "pchli targ"... nie jestem kolekcjonerem, ale lubię ciekawe przedmioty. Z góry dziękuję za pomoc !!!
Profil Profesjonalny
7 grudnia 2018
Nie wiem co to jest, ale materiałowa wykładzina wewnątrz mogłaby być izolacją cieplną dla umieszczanej wewnątrz szklanej kolby z gorącym płynem. Kiedyś miałem taki kamionkowy czajnik, który wkładało się do metalowego pojemnika z filcowym wkładem, aby nalana tam herbata za szybko nie stygła. Wystawał tylko dziubek do nalewania herbaty do filizanek. Stąd takie skojarzenie i podejrzenie, czy prezentowane ustrojstwo nie miało podobnego przeznaczenia tylko dla innego rodzaju płynu?
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.