FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
GGW
GGW

Jak "wypadł" mi ząb

Strony: 1 2
30 czerwca 2010
Zastanawiam się nad stworzeniem kolekcji zębów które powypadały :)
Oczywiście najchętniej widziałbym zęby mądrości lecz cóż nie pogardze żadnymi
Wiem że często z utratą zęba wiąże się jakaś "krwawa historia " - może coś zapodacie ?
1 lipca 2010
Jesteś wróżką zębuszką? :)
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
1 lipca 2010
sorry, ale czy leci z nami jakiś lekarz ?
5 lipca 2010
No doctor ! I`am a Doctor No :))
Profil Profesjonalny Moderator
6 lipca 2010
Przedstawię Państwu naszego nowego kolegę z działu marketingu :)

Zapewniam że nie stosuje środków odurzających i nie słodzi herbaty

Oto i on damariush

ps. a teraz robimy falę na stadionie :)
6 lipca 2010
Mnie wypadł trzy dni temu. Miałem go do wczoraj, ale wyrzuciłem. Poważnie!
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
7 lipca 2010
Pertraktowałem ze swoim synem, który w szkatułce kolekcjonuje wszystkie mleczaki, które mu wypadły ale nie chce udostępnić. Jak twierdzi to kawał jego życia i cierpienia;)
Profil Profesjonalny Moderator
7 lipca 2010
Ale powiedzcie że żartujecie z tymi kolekcjami zębów bo zaczynam się bać :)
Kustosz
8 lipca 2010
Wybite też się liczą?A może starczą tylko fotki m i e j s c po zębach?[na zasadzie:tu w XIXw stał dworek spalony w 45 przez sowietów,np.ząb z 1978r,wybity tu i tu,kastetem(kijem itp.)w dn.tym i tym roku tego a tego...]. :D
8 lipca 2010
No to - bez "zębnych formalności " umieszczać te ząbki, umieszczać i prezentować !!Raz dwa!!
Ja niestety muszę nieco wstrzymać stworzenie swojej kolekcji "pro denti" do czasu aż mi moje wypadną lub mi wybiją ;)))
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
8 lipca 2010
Ostrzegam, że moja małżonka pracuje w stomatologii, za miesiąc będę miał muzeum z największą ilością eksponatów;)
Profil Profesjonalny Moderator
10 lipca 2010
Ciekawe czy potem nie byłoby serii procesów o naruszenie praw autorskich i majątkowych do tych zębów oraz naruszenie wizrunku. Szczególnie ciekawa byłaby identyfikacja właściciela...
11 lipca 2010
W końcu kiedy nic już nie może pomóc w identyfikacji ofiary, medycy sądowi dochodzą do prawdy po zębach :D Tak więc można uznać zęby za istotny element niepowtarzanego wizerunku właściciela ;)
[czarny humor mi się włączył]
12 lipca 2010
Koledzy to jak będzie z tą osobliwą kolekcją - bo nie wiem czy dalej Was namawiać do jej założenia czy pracować nad pozyskaniem eksponatów ?? ;))
PS. Prawdopodobnie najwłaściwszym- po gabinecie dentystycznym - miejscem do poszukiwań ww. zabytkówmiejsca ustawek naszych rodzimych wielbicieli futbolu ;))
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
12 lipca 2010
Mogę wrzucić zdjęcia ośmiu mleczaków moich dzieci które dla kasy same sobie wyrwały tylko gdzie?
12 lipca 2010
Proponuję wrzucić do siebie do poszczególych kolekcji.. i ómówić się na taga (dać tu do niego linka też miło) :)
Profil Profesjonalny Moderator
14 lipca 2010
Wy naprawdę nie żartujecie.

To wszystko jest jakieś takie chore :) Obyśmy nie zaczęli kolekcjonować np. obciętych paznokci czy czegoś podobnego.
Kustosz
14 lipca 2010
niuch niuch niuch wyczuwam:rasim,ksenofobię,brak tolerancji dla mniejszości...Ja już szykuję się do rekordów w eksponatach:zacząłem zbierać liście i kamienie,hahaha!!!
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
14 lipca 2010
http://myvimu.com/2/1077
Ostrzegam, że jeszcze coś dorzucę:)
14 lipca 2010
I stało się :) Gratulacje s=powstającej super kolekcji :D

Trzeba miejscowych kiboli za pytać, oni coś wiedzą o wypadających z nienadka zębach ;)

10 ode mnie !
Starszy kustosz
14 lipca 2010
To tak a propos zębów.
Zapraszam na SHOW :))))))
http://www.youtube.com/watch?v=-ruGx8FAEbY
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
14 lipca 2010
http://myvimu.com/2/1078
I dorzuciłem;)
15 lipca 2010
"Alea iacta est" - "KOŚCI ZOSTAŁY RZUCONE" ;))
jako rzecze mądra głowa ;)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
15 lipca 2010
...powiedział mąż, upuszczając chudą żonę...
15 lipca 2010
:)))))))
Strony: 1 2

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.