FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Szkoła Podchorążych Piechoty - Belweder - zdj. 014

Prośba o pomoc w identyfikacji i wycenie

2 grudnia 2019
Szanowni Państwo Proszę o pomoc w identyfikacji i wycenie zbioru dokumentów z lat 1854-1859, w tym: akt metrykalnych, korespondencji z listami oraz dokumentów Państwowych sygnowanych pieczęci,zamieszczonych na zdjęciach. Z góry serdecznie dziękuję.
2 grudnia 2019
Witam! Temat dla amatorów z rejonu pochodzenia dokumentów tzw.regionalistów.Ciężko to sprzedać za duże pieniądze z uwagi na to,że nie są to dokumenty militarne.Przykładowo patent oficerski z podpisem cesarza to około 700-800 zł.,nadanie odznaczenia w granicach 200-300zł w zależności od wagi nadania. Fanty cywilne są kilka razy tańsze od wojskowych. Jedyna szansa to ebay na uzyskanie lepszej ceny,bo na aledrogo cena może być niska. Myślę,że dokumenty z pieczęciami można wycenić w granicach 30-40zł od sztuki,może 50zł za dokument z suchą pieczęcią.Fajna jest też nazwa Landeshut -pruskie Termopile gdzie stoczono bitwę w 1760r., ale niestety nie ten okres dokumentu.Pozdrawiam.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.