Drżyjcie kolekcjonerzy...! na forum HydePark / MyViMu - dyskutuj w MyViMu.com
FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
1 zl 1925.
1 zl 1925.
1 zl 1925.
1 zl 1925.
1 zl 1925.

Drżyjcie kolekcjonerzy...!

22 października
Drżyjcie kolekcjonerzy albowiem nie znacie dnia ani godziny kiedy was ograbią z Waszej własnosci i jeszcze postawią przed sądem. https://gwe24.pl/pl/11_wiadomosci/28450_bezcenne-zabytki-znalezione-w-wejherowskim-mieszkaniu.html
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
24 października
Ograbiają nas codziennie ze wszystkiego a będzie tylko gorzej jeśli dalej będziemy na to pozwalać Kolekcje to pikuś przy tym co się dzieje w tej chwili w kraju.Drżyjcie wszyscy ...!
26 października
Niestety, smutna prawda. Poza kolekcjami ograbiaja z godności, prawa wyboru, wolnej woli. Próbują przejąć rolę naszego sumienia. Ciekawe do czego to doprowadzi i jak ludzie długo jeszcze wytrzymają?
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
28 października
Popatrzcie na to porównanie :  https://www.youtube.com/watch?v=f8-hsV4VVJI    
28 października
Jurand ty tu z polityką nie wychodź przed szereg Zaloguj się na odpowiednich forach i możesz dać sobie upust swojej fulustracji politycznej .Tu inne klimaty 
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
28 października
Kolego Hajer,nie mam ani fulustracji ani frustracji politycznej a klimaty tego forum znam od 10 lat a nie od wczoraj.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.