Karteczki do segregatora na forum HydePark / MyViMu - dyskutuj w MyViMu.com
FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Sp01

Karteczki do segregatora

18 listopada
Witam
Szukam i szukam albumu ze zdjęciami karteczek do segregatora. Czy to możliwe żeby nie było ? Przecież to hit lat 90-tych. Posiadam około 11 tysięcy.Na Facebooku mam swoją stronie i mogłabym również coś tutaj wrzucic. Nadal sporo szukam. Czy są tutaj pasjonaci ?
19 listopada
Proszę spróbować użyć wyszukiwarki na stronie. Jeżeli nie będzie wyniku można próbować kopania pod działach portalu gdzie logicznie coś takiego mogłoby się znaleźć. Jednakowoż proszę się nie poddawać, chętnie poznamy nowe wymiar kolekcjonerstwa. 11 tysięcy nowych eksponatów na MyViMu niewątpliwie ucieszy naszą społeczność. Pozdrawiam. 
19 listopada
Otóż nie ma w MyViMu takiej kolekcji! Proszę zakładać muzeum karteczek! :) Służymy pomocą w razie ewentualnych wątpliwości technicznych. Zaprezentowanie swoich zbiorów zawsze ułatwia znalezienie innych kolekcjonerów (i nie tylko) do wymian i zakupów.
19 listopada
Bardzo dziękuję za odpowiedź i ofertę pomocy. Zapoznam się z możliwościami zaprezentowania zbioru na serwisie i wkrótce wrzucę trochę materiału :)
19 listopada
Czy eksponaty można dodawać tylko pojedynczo ? Bo wrzucanie pojedynczo 11 tysięcy karteczek trochę mnie przeraża.
19 listopada
Ale przecież nie trzeba wrzucac wszystki kilkunastu tysięcy... Na tym to włąśnie polega, powoli, bez pospiechu jak na pracę muzealnika przystało. A tak bardziej na poważnie, być może to faktycznie wydaje się być pracą przerastającą ale, jak zawsze z pasją i hobby, mozna robić powoli i wtedy kiedy się ma na to ochotę. Druga sprawa to w ten sposób prezentowana kolekcja (pojedyńcze  eksponaty) pozwalają je skatalogować. Jak juz Pani pozna wszystkie możliwości portalu, zrozumie Pani że to rewelacyjna funkcja. Warto przy tym dodawać opisy ponieważ karty eksponatów zawierają zdjęcie i opis który jest dodany przy publikacji. To może być kilka słów jak wydawca, tematyka, rok wydania. Poza tym otagowanie pozwoli innym, zwykłym uzytkownikom- kolekcjonerom znaleźć Pani kolekcję a więc może przyczynić się do nawiązania kontaktu z innymi osobami o tej samej pasji. Piszę to z punktu widzenia użytkownika ale niewątpliwie administracja portalu zarówno pomoże jak i wyjaśni szczegółowo. To bardzo mili i fajni ludzie bo... też pasjonaci. :-)
20 listopada
Tak, eksponaty dodaje się pojedynczo, ale jeśli są to eksponaty podobne do siebie, pracę bardzo ułatwia funkcja "Dodaj podobny eksponat". Polecamy obejrzeć filmiki o dodawaniu eksponatów na naszym kanale na youtube: https://www.youtube.com/channel/UC4K-CW2F-Al6v_QFrJ-ug-Q/ 
Na początek warto popatrzeć, na jakie grupy można podzielić karteczki (np. według tematu, koloru, pochodzenia) i na tej podstawie utworzyć parę kolekcji i do nich pododawać na początek choćby po kilkanascie eksponatów. I potem kontynuować w swoim tempie. Tu u nas w MyViMu wszystkie muzea są zawsze dziełem nie skończonym :)
Więcej o dodawaniu i organizacji eksponatów można znaleźć tutaj: https://myvimu.com/pages/pomoc
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.