FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
10 pfennig z 1899 r
10 pfennig z 1899 r
10 pfennig z 1899 r

Zostań Patronem MyViMu

Strony: 1 2
Profil Profesjonalny
25 października 2021
Szanowni kustosze, kolekcjonerzy i zbieracze, Drodzy Skąpcy!.

Otrząśnijcie się wreszcie i zostańcie Patronami MyViMu.
Jak to zrobić przeczytacie klikając na szary pasek u góry strony.

PS. Nie jestem powiązany z twórcami i administratorami MyViMu. Ale korzystam z tego serwisu i czuję się głupio widząc, że nasz serwis skupia ponad 12 tysięcy użytkowników, a TYLKO 8 osób zdecydowało się wesprzeć tak cenną inicjatywę symboliczną comiesięczną składką. Czy naprawdę większości w Was nie stać na wydatek rzędu choćby 5 zł miesięcznie? Wstyd.
Kustosz
25 października 2021
Jak juz wspomnialem, całkowicie popieram. Zachęcałem i zachęcam do wspierania portalu.
Kustosz
26 października 2021
Doceńmy to, co dostajemy tu za darmo i odwdzięczmy się godnie :)
Kustosz
26 października 2021
Przyznaje racje i właśnie dołączyłem do Was, czyli już jest nas 9 ;-)
26 października 2021
Jesteście wspaniali! Tomator, dziękujemy!
26 października 2021
Dołączam. Przepraszam, że tak późno.
Kustosz
26 października 2021
Może jakaś nowa odznaka dla patronów? Na Postcrossingu jest taka rozetka/kotylionik przy awatarze - po roku, gdy nie było dalszego wsparcia - znika
Kustosz
26 października 2021
Popieram i wspieram, teraz jeszcze bardziej!
Szanowni Kustosze, wiem, że czasy coraz cięższe, ale właśnie dlatego warto akurat teraz wysupłać coś, choćby symbolicznie. Jeśli potrzeba dodatkowych uzasadnień, to pomyślcie prosze o tym jako o inwestycji w swoje hobby i promocję tegoż :-)
27 października 2021
Dziękujemy i witamy nowych Patronów!
Pamiętajcie o włączeniu powiadomień email na swoim koncie Patronite, w ten sposób będziecie mogli otrzymywać informację o tym, co dzieje się na naszym profilu np. informacje o nowych postach, zaproszenia do wykorzystania nagród dla Patronów itp.
27 października 2021
@vipoka
Bardzo chcieliśmy, niestety regulamin Patronite nie pozwala na bezpośrednie przesyłanie danych do naszego serwisu a zdanie się na ręczne dodawanie odznak wydaje się nam ryzykowne... Nadal myślimy, jak to ugryźć
Kustosz
27 października 2021
No tak, to jest zagwozdka
Kustosz
27 października 2021
To może otworzyć taki sklepik z płatnymi odznakami w ramach serwisu?
28 października 2021
Będziemy jeszcze pracować nad bardziej namacalnymi nagrodami dla patronów. Być może uda się samodzilne generowanie odznaki lub oznaczenie zdjęcia profilowego Patrona. Na pewno się wtedy pochwalimy! 
Profil Profesjonalny
30 października 2021
Kiepsko. Tylko dwie nowe osoby. Może odznaki kogoś zachęcą, ale zaczynam w to wątpić. Przypuszczam, że barierą może być trochę (na pierwszy rzut oka) skomplikowana procedura. Ja teź po pierwszym wejściu na stronę "Patronite" wycofałem się, ale po paru dniach wróciłem, bo mnie sumienie gryzło. W końcu te minimum 5 zł. miesięcznie to suma niezauważalna dla jednej osoby, ale gdyby było nas choć 500 (na 12 tys.) to MyViMu miałoby wsparcie w kwocie 2500 zł. miesięcznie. Nie majątek, ale to już coś by było. A na razie jest raptem 190 zł. Jeszcze raz powtórzę: WSTYD sknery.
Kustosz
30 października 2021
Ja tylko sprostuje ze 12 tysia to jest ilosc zarejestrowanych ale z tego mysle ze jakies 100 jest aktywne. Reszta to martwe dusze ktore sie zarejestrowaly dla jednego posta bo cos ich zainteresowalo z wynikow wyszukiwania w google albo tacy ktorzy dzialali aktywnie tak dlugo jak kolekcja sie rozrastala a poznie zwyczajnie przestali zagladac. Badzmy realistami...
Profil Profesjonalny
30 października 2021
Jurgen, pewnie masz dużo racji. Mimo wszystko powinno być więcej patronow niz tylko 10 osób.
Kustosz
30 października 2021
Niewatpliwie masz racje.
Kustosz
31 października 2021
A wracając do wyróżniania patronów... Patroni mają ten przywilej aby typować jeden wybrany eksponat w miesiącu, na stronie FB MyViMu. Nie kryję że chętnie wysyłam linki do eksponatów które naprawdę mi się spodobały albo takie które reprezentują bardzo ciekawe kolekcje. A może MyViMu zrobiłoby comiesięczny cykl na FB pod tytułem- z kolekcji naszych patronów? Publikowalibyście wybrane eksponaty z naszych kolekcji tak jak robicie to z wybranymi eksponatami z ogółu w biuletynach. 
2 listopada 2021
@Jurgen
Wolelibyśmy, żeby to Patroni wybierali, co powinniśmy pokazać, tak jak to wygląda teraz. Szkoda, że tak niewielu Patronów korzysta z tej możliwości :(
Kustosz
2 listopada 2021
To może wynikac z nieporozumienia. Np ja z wielka przyjemnościa korzystałem z mozliwości wskazania, kiedy zostałem powiadomiony, że w danym miesiący przysługuje mi takie prawo. Czy to, co napisaliście oznacza że mogę teraz cyklicznie (jak czesto?) rekomendować do wyeksponowania jakiś eksponat / kolekcje, czy też mam za każdym razem czekac na kolejne zaproszenia, że np. w tym miesiącu mogę?...
Udostępnianie czyichs lub swoich zbiorów poprzez swój FB to oczywiście insza inszość.
Kustosz
2 listopada 2021
No coś tam ostatnio nie zagrało. Ja bylem proszony regularnie o swoj typ na przelomie miesięcy, później sie to przesunęło na polowę miesiąca a ostatnio, nie doczekawszy sie wiadomosci zapraszającej do przesłania linka "wykazałem sie własną" inicjatywą.
Post został zmieniony przez moderatora z powodu: Literowka
2 listopada 2021
@TeddyBear, @Jurgen
Patron z progu Popularyzator (20 zł) może wybrać eksponat na FB raz w miesiącu (kalendarzowym, od 1 do 30/31, niezależnie od tego, w jakim dniu miesiąca Patronem został), nie trzeba czekać na zaproszenie, można śmiało wysyłać np na początku miesiąca albo kiedy się przypomni. Jak ktoś ominie swój miesiąc można nadrobić. Jak ktoś przez pomyłkę wyśle dwa razy w jednym miesiącu, przesuniemy :)

W progu Promotor można dodatkowo raz na 3 miesiące kalendarzowe wybrać eksponat na stronę główną.

PS. Jaka forma powiadomień o tym, co dzieje się na Patronite najbardziej Wam pasuje? Wiadomości prywatne na Patronite? Posty na Patronite? A może wątek Patronite'owy tu na forum MyViMu?
Kustosz
2 listopada 2021
Jak dla mnie wątek tutaj bylby najlepszy. Tutaj,najcześciej, zaglądam kilka razy dziennie, na patronite kilka razy na miesiąc. 
Kustosz
2 listopada 2021
@Jurgen - popieram, dla mnie też to miejsce jest najlepsze.
Profil Profesjonalny
2 listopada 2021
Dokładnie tak jak pisze Jurgen: "Tutaj najcześciej zaglądam kilka razy dziennie, na patronite kilka razy na miesiąc", (a ja co najwyżej raz w miesiącu albo nawet rzadziej).
Strony: 1 2

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.