FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

LOSOWY EKSPONAT
Polowy schron piechoty nr.3

Wietrzenie różnych zbiorów - wyprzedaż cz.1 (repliki broni)

Kustosz
11 listopada 2021
Sprzedam replikę 1:1 pistoletu maszynowego Thompson (wersja wojskowa z podłużnym przednim łożem i magazynkiem pudełkowym na 20 nabojów). Produkcja hiszpańskiej firmy Denix. Magazynek odłączany, można także odciągnąć zamek i oddać "suchy strzał". Replika wykonana z metalu i drewna. Uwaga: zgodnie z obowiązującym prawem nie jest to broń i nie wymaga żadnych pozwoleń ani rejestracji. Materiały i konstrukcja uniemożliwiają przeróbkę na jakikolwiek rodzaj broni palnej.
Okazja: cena 500 zł! Odbiór osobisty w Krakowie (po ew. wcześniejszym uzgodnieniu możliwe także: Warszawa, Katowice lub Łódź).
Zdjęcia w komentarzu.

PS 1 - kilka słów wyjaśnienia. Robię generalne porządki wśród różnych zbiorów i trochę fantów pojawi się do sprzedaży. Na pierwszy ogień idą wspomniane repliki broni, które zbierałem, zanim możliwe stało się kolekcjonowanie broni prawdziwej, pozbawionej cech użytkowych (teraz repliki mi zagracają, a w większości przypadków mam już oryginały).
PS2 - będą też fanty do oddania za darmo, ale nie w tej kategorii :-)
Kustosz
11 listopada 2021
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.