FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Francja 68
Francja 68

Oddam: czerep niemieckiego hełmu

Kustosz
15 listopada 2021
Do oddania jak w tytule - sam czerep, bez fasunku. Zdjęcia w komentarzu, stan taki sobie, przemalowywany (nie wiem przez kogo - pochodzenie w ogóle nieznane, skądeś się przypałętał ze trzydzieści parę lat temu i już został w kącie). Odbiór - podobnie jak w przypadku Thompsona z "Wietrzenia zbiorów" - Kraków, Katowice, Warszawa, Łódź.
Kustosz
15 listopada 2021
29 listopada 2021
Byłbym zainteresowany hełmem. Jaka cena i jaki jest rozmiar dzwonu w obwodzie na wysokości nitów? :)
pozdrawiam
Kustosz
29 listopada 2021
Napisałem w tytule "oddam", więc cena wynosi zero (pod warunkiem odbioru w jednym z wymienionych miast, najchętniej i najprościej byłoby w Krakowie). Jutro wrzucę informacje o obwodzie (bo nie mam hełmu pod ręką, musze podjechać tam, gdzie go trzymam).
30 listopada 2021
Rozumiem, z chęcią bym go przygarnął do rekonstrukcji historycznej. Czy byłaby szansa na odbiór w Warszawie?
Pozdrawiam.
Kustosz
30 listopada 2021
Obwód gara po zewnętrzu na wys. otworów nitowych = 63 cm. Co do Warszawy, to będę w grudniu, ale jeszcze nie wiem dokładnie, kiedy. Proponuję dogranie terminu i umówienie się już poprzez wiadomości  prywatne. Dam znać z rozsądnym wyprzedzeniem. Fajnie, że jeszcze posłuży :-)
Kustosz
7 grudnia 2021
Temat zamknięty.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.