FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Jasne Lekkie

Awaria czerwiec 2022

14 czerwca, 12:34
W najbliższych dniach wystąpić mogą dodatkowe utrudnienia w korzystaniu z MyViMu, ze spowolnionym działaniem serwisu i tymczasową jego niedostępnością włącznie. Prowadzimy prace w celu wyeliminowania problemu ze zliczaniem odwiedzin a co za tym idzie statystykami i rankingami. Za utrudnienia przepraszamy.
Profil Profesjonalny
14 czerwca, 22:06
O, to jest właściwa postawa. Jak są jakieś kłopoty techniczne, to informacja o tym pojawia się niezwłocznie na pierwszej stronie i to najlepiej "wołami".

My, użytkownicy to rozumiemy i nie mamy o to pretensji, awarie zdarzają się wszędzie: były, są i będą. Chodzi tylko o to, żeby informować użytkowników, że są problemy, a my wtedy cierpliwie będziemy czekać na ich rozwiązanie. Pozdrowienia dla serwisantów.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
15 czerwca, 21:47 , edytowany: 15 czerwca, 21:52
wpisy na forum odnośnie problemów  przepadły...  też pozdrawiam serwisantów. Szczególnie za to, że usunięto mój wpis dotyczący problemów ze znikaniem eksponatów jako offtop...


 
Profil Profesjonalny
16 czerwca, 02:32
tomek112. Rzeczywiście wylewaliśmy swoje żale na niewłaściwym wątku (dot. Patronów). Najważniejsze, że zanim je usunięto (te żale), to je przeczytano i w reakcji otwarto nowy wątek "Awaria czerwiec 2022". Na pewno Twój wpis o znikających eksponatach został zauważony.
A że nie ma komentarza do tego wpisu? No cóż, bądźmy wyrozumiali. Wygląda na to, że problem jest poważny i prawdopodobnie nie wiadomo jak to komentować.
Spoko - poczekajmy.
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
6 dni temu o 06:16
Minęły dwa tygodnie i...?
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.