FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

LOSOWY EKSPONAT
Skrzynka amunicyjna na ( amunicję 7,62mm )

Gdzie jest dyrekcja?

Strony: 1 2 3
Kustosz
15 listopada, 08:14
Na to pytanie niewątpliwie zna odpowiedź zarząd który nie daje znaków życia od jakiegoś pół roku z górką. Zaczynam to coraz ciemniej widzieć. Czas robić back upy opisów...
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
15 listopada, 11:37
Tak,ta cisza źle wróży a koniec roku blisko więc również czarno to widzę...
15 listopada, 14:34
Teoretycznie serwis zgromadził 12764 kolekcjonerów ale wystarczy spojrzeć w ranking najlepszych zwiedzających i mamy wynik 49 aktywnych.
Kustosz
15 listopada, 18:02
Cóż... Za mojego pierwszego pobytu na portalu sugerowałem to zarządowi aby jakoś rozgraniczyć użytkowników którzy zakładają konto tylko po to żeby wpisać jedenkomentarz lub wstawić przedmiot do identyfikacji. Dowiedziałem się wtedy że portal nie będzie nikogo dyskryminował. Ciekawe że ta polityka nie dotyczy użytkowników którym spadają eksponaty z głównej strony po dwóch godzinach. A budowanie potęgi portalu w oparciu o martwe dusze to zwykłe oszukiwanie, tylko nie wiem kogo. Innych czy siebie...?
Kustosz
15 listopada, 19:28
Zastanawia mnie czemu nie wprowadzili jakiegoś stałego abonamentu - tak ze 3-4 poziomy od standardowego do VIP. Do tego reklamy, może jakiś poważniejszy partner/sponsor typu onet czy interia, może patronat i dotacja z MKiDN - w końcu tutejsze muzea mają całkiem niezwykłe i często unikatowe eksponaty...
Kustosz
15 listopada, 19:48
Coraz więcej pytań, wniosków a nawet pomysłów tylko że wszytko to rozbija sie o mur milczenia z drugiej strony.
21 listopada, 08:20
Faktycznie takie rzeczy się tutaj dzieją,nie stety.Ja narazie nie miałem problemu z działaniem strony.Ostatnia wiadomość ze strony to taka że ważność mojej wpłaty się skończyła i zachęta do kolejnej.Martwi mnie to co się tutaj dzieje bo przecież większość z nas tutaj  spędziło mnóstwo czasu na wstawianie swoich zbiorów.Myślę że stała i obowiązkowa ale nie wielka wpłata mogła by tutaj trochę poprawić sytację.Ale co z tego jak nie z kim podjąć rozmów.
Profil Profesjonalny
21 listopada, 22:26
Temat "czy leci z nami pilot" jest już rozwałkowany, więc nie będę go rozwijał.

Natomiast zainteresowała mnie wiadomość adresowana do kolegi "MarioBytom" o końcu ważności wpłaty (jak rozumiem wpłaty za pośrednictwem Patronite). Otóż ja takiej wiadomości nie otrzymałem i nadal co miesiąc zadeklarowana kwota jest ściągana z mojego konta.

A jak to wygląda u innych Kustoszy?
22 listopada, 07:06
Ja wpłaciłem z góry za chyba pół roku, tak przez Patronite.Jak się skończył okres to przyszło powiadomienie na meila że mogę ponownie wpłacić.Być może była opcja jakiegoś abonamentu?Dlatego Ci nadal ściągają opłatę.
Kustosz
22 listopada, 12:08
W Patronite subskrypcję można albo opłacić jednorazowo za dany wybrany okres, albo ustawić płatności comiesięczne. To znaczy opisują w sumie bodaj cztery opcje płatności, ale sprowadza się to to tych dwóch wariantów.
Kustosz
30 listopada, 11:43
Afera trolingowa wskazuje iż po drugiej stronie barykady nie ma nikogo. Pomimo zgłoszeń o pojawieniu sie trolla, na które jeszcze jakiś czas temu nastapiłaby natychmiastowa reakcja ze strony administracji, pomimo nawet informacji iz wobec treści publikowanej przez trolla administracja ponosi odpowiedzialność karną za brak reakcji, reakcji nie ma do tej pory. Co to oznacza? Ano, wracając do wypowiedzi (bodaj) Juranda- gdzieś jest kres w postaci opłaconego hostingu. Innymi słowy mówiąc jesteśmy tutaj jak w ciemnym składzie prochu w którym tyka bomba zegarowa a my nawet nie wiemy ile czasu zostało. Ja w temacie Patronite tylko dodam że osoby które wciąż uczestniczą finansowo w programie płaca już nie wiadomo komu i nie wiadamo za co bo z całą surowością faktów, fizycznie- ADMINISTRACJI JUŻ NA POKŁADZIE NIE MA!
30 listopada, 14:03 , edytowany: 30 listopada, 21:44
Zgadza się Administracja wywiesiła białą flagę i zrezygnowała.Udało mi się tylko zaktywizować dwoje moderatorów ale to są ludzie spośród nas którzy mogą niewiele więcej niż my.Zegar tyka nieubłaganie... 
Profil Profesjonalny
2 grudnia, 17:57
Cofnąłem zgodę na potrącanie przez Patronite składki na MyViMu, bo jeżeli odbiorca jest nieobecny, a może w ogóle go nie ma, to przelewanie pieniędzy na konto niewiadomego właściciela jest bez sensu.

Jeśli administracja w końcu odezwie się, wytłumaczy swoje milczenie i przedstawi plan na przyszłość wznowię wpłaty.

Informuje o tym tutaj, ponieważ ciągle mam nadzieję, że jakiś anonimowy "duch" administracji czyta to co piszemy na forum i może bodziec finansowy zadziała.

Swoją drogą nadal uważam, że nieprzyzwoicie mało kustoszy zadeklarowało chęć finansowego wspierania MyViMu. Myślę, że jeśli powodem zniknięcia administracji są problemy finansowe, to trzeba było szczerze porozmawiać o tym z uczestnikami, poinformować o kosztach i dochodach (jakieś dochody chyba są, bo reklamy też są, a wiadomo, że np. media żyją z reklam i to dobrze żyją) i wspólnie szukać rozwiązania.

A to półroczne milczenie jest po prostu niepoważne. 
Kustosz
2 grudnia, 18:04
Ja również deklaruję, że ponowię wpłaty poprzez patronite, ale dopiero wtedy, jak sprawa z milczeniem administracji MyViMu sie wyjaśni.
Kustosz
4 grudnia, 19:51
Dostałem również informację o wygaśnięciu mojego rocznego wsparcia dla patronite,z prośbą o możliwość kontynuacji.Wydaje mi się,że to automat generuje nowe powiadomienia...;-( Nie ponawiam .
Kustosz
4 grudnia, 21:30
Tak, tego typu wiadomości są generowane przez Patronite.
28 stycznia, 09:39
Pozostało nam 27 dni - 24 lutego 2023 roku o godz.19.37.48 kończy się ważność certyfikatu dla MyViMu (do sprawdzenia po kliknięciu w kłódeczkę,następnie "Połączenie jest bezpieczne" i "Certyfikat jest ważny"
28 stycznia, 11:53
Ja od tygodni nie mogę nawet wygenerować kart katalogowych:( Chciałem chociaż zachować część mojej pracy:( Czy ktoś ma jeszcze podobny problem?
28 stycznia, 16:46
Ja swoje karty katalogowe zgrałem w ostatni dzień zeszłego roku,wszystko jeszcze działało normalnie.
28 stycznia, 19:34 , edytowany: 28 stycznia, 19:51
OK 24 wygasa certyfikat, ale czy to oznacza koniec serwisu?
Karty katalogowe u mnie działają.

Szykujecie przejście na inny serwis? Jest w ogóle jakaś alternatywa na rynku? Dla mnie FB odpada.
28 stycznia, 20:03
Nie wiadomo czy ta data oznacza koniec serwisu,przekonamy się o tym gdy nadejdzie bo oczywiście nikt nam tego nie powie ani nie zdementuje (kto miałby to zrobić skoro od miesięcy nikt się nami nie interesuje?),być może zacznie obowiązywać kolejny roczny certyfikat.
28 stycznia, 20:13
Wróciłem do Myvimu w listopadzie 2022 r. po kilka latach nieobecności. W sumie to mógłbym opłacać tego patronie, bo nie jest to duże obciążenie, ale jeżeli faktycznie serwis jest zwijany to nie ma to sensu. Z tego co widzę to raczej nikt nie wspiera już serwisu od strony technicznej, błędy ciągle te same,  brak wersji mobilnej strony itp. pożyjemy zobaczymy.

Ogólnie to mam takie przemyślenia, że ok 2009 r. była moda na portale historyczne, ale ostatnio era filmików na YT i Facebooka chyba wyniszczyła tę niszę. Np. dobroni w zasadzie padlo, odkrywca jakoś tam ciągnie. Szkoda, że projekt Myvimu się kończy. 
Kustosz
28 stycznia, 22:35 , edytowany: 28 stycznia, 22:36
Jelopano. Spróbuj generować karty z pojedyńczego eksponatu a nie spod zbioru. I tak wygeneruje cały zbiór.
Kustosz
28 stycznia, 23:24
Capitan2 - sugeruję kontakt z Teddy Bear, jeżeli jesteś zainteresowany prezentacją kolekcji w przestrzeni internetu.
Kustosz
28 stycznia, 23:45
U mnie karty katalogowe też idzie zgrać.
Strony: 1 2 3

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.