FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Czapka SM z 1997r.
Czapka SM z 1997r.
Czapka SM z 1997r.
Czapka SM z 1997r.
Czapka SM z 1997r.

Dowcip

Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
13 grudnia 2022
Nie wiem czy już znacie dowcip o NATO i Rosj który Prezydent Zełenski opowiedział w specjalnym programie Netfliksa nagranym jeszcze w październiku ale dopiero teraz pokazanym.
Spotkało się dwóch odeskich Żydów. Jeden mówi do drugiego:
- Jak tam sytuacja? Co słychać?
- No co słychać... Mówią, że jest wojna
- Jaka wojna?
- Wojna Rosji z NATO.
- Na serio?
- Tak, wojna. Rosja walczy z NATO.
- A jakie są wyniki?
- Zginęło 70 tysięcy rosyjskich żołnierzy. Rakiety się kończą. Wiele sprzętu wojskowego Federacji Rosyjskiej zniszczono i wysadzono w powietrze.
- A co z NATO?
- Z NATO? NATO jeszcze nie dojechało.
13 grudnia 2022
Dobre:)))
Kustosz
14 grudnia 2022
Jeden z najlepszych dowcipów dzisiejszych czasów. Prawda może nie jset aż tak różowa niemniej głęboko wierzę że Ukraina ma duże szanse na zwycięstwo militarne. Naprawdę wielkim znakiem zapytania jednak jest realny stan państwa po tej wojnie bo "można wygrać wojnę a przegrać pokój". W tej kwestii naprawdę ważne będzie wsparcie gospodarcze Ukrainy po wojnie.
Kustosz
15 grudnia 2022
Coś w podobnym klimacie:
Wiosna 2023, do prezydenta Zełenskiego dzwoni naczelny dowódca wojsk ukraińskich, generał Załużny.
- Panie prezydencie, melduję, że wojna skończona. Wygraliśmy.
- Ale jak to, panie generale?
- No wygraliśmy. Zgodnie z pańskim rozkazem, Kreml zdobyty.
- Jaki Kreml?
- No przecież sam pan mi mówił przez telefon w ubiegłym roku, że mamy zdobyć Kreml.
- Ale ja mówiłem "Krym"...
Kustosz
15 grudnia 2022
Tak, ten też dobry. Mega optymistyczny ale generalnie w sumie morale wśród wspierających jest tak samo ważne jak morale ludzi na froncie.
9 maja 2023
Pani mówi do klasy.
- Proszę, aby wstali Ci, którzy nie są inteligentni.
Po pewnej chwili wstaje tylko Jasiu. Pani pyta ze zdziwieniem:
- Jasiu, przecież Ty wiesz, że jestes inteligentny.
- Dziekuję proszę Pani. Tak wiem. Ja jestem również bardzo dobrze wychowany, proszę Pani i nie chciałem, żeby Pani sama stała.
Kustosz
9 maja 2023
Czyli Jasiu nie był inteligentny bo jakby był to by wiedział że od tej pory nie będzie miał dobrych ocen z tego przedmiotu.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.