FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Blomba z Szamocina - Samotschin

Final countdown…?

Strony: 1 2 3 4
Profil Profesjonalny
24 lutego, 23:48
Oj Panowie - spoko. Nie obrażajmy się nawzajem.

Fakt - ta dyskusja się nie klei, bo jak słusznie zauważył Jurand uczestnicy nadają na różnych falach. Dlatego uważam, że czas dyskusję zakończyć ponieważ do niczego dobrego ona nie doprowadzi.

My, użytkownicy (poza żalami) wyraziliśmy chęć współpracy w ratowaniu MyViMu. Ponieważ opcja z Patronite nie dała spodziewanych efektów, padło parę propozycji rozwiązań bardziej lub mniej realnych (np. pomysł kupienia serwisu uważam za nierealny), ale były też inne propozycje udziału użytkowników w kosztach prowadzenia serwisu. Niestety te nasze propozycje pozostały pominięte milczeniem. Wnioskuję z tego, że tak jak jest - jest OK. i niczego więcej w tej kwestii MyViMu od nas nie oczekuje. A więc zamiast jałowej dyskusji zajmijmy się swoimi zbiorami.

Ja w każdym razie tak zamierzam zrobić i dopóki p. Bocian nie będzie miał chęci o tych sprawach z nami rozmawiać, nie będę się odzywać. Natomiast by pokazać dobrą wolę wznowię wpłaty za pośrednictwem Patronite. Przy braku odzewu z drugiej strony nic więcej dla MyViMu nie można zrobić.
25 lutego, 00:40
Do Bociana. Oblicz ilu wstawcow dalo ponad 100 obiektow. Ustal swoje koszty roczne. Podziel koszty przez liczbe w/w wystawcow. Tyle zadaj rocznie oplaty abonamentowej. Od wstawcow
zbadaj rynek bojem

 
Kustosz
25 lutego, 08:41
Ja, podobnie jak tomator, więcej nie będę się wypowiadał chyba, że ktoś zapyta. Wznowiłem patronowanie kilka dni temu. Póki serwis działa będę płacił i tyle z mojej strony. Życzę wszystkim powodzenia.
25 lutego, 10:25
ja również popieram to co napisał - tomator...
25 lutego, 11:18
Czekam do 01.03 jeśli strona będzie działać dokonam wpłaty , i tak będzie co miesiąc
Profil Profesjonalny Moderator
25 lutego, 21:16
Panowie Jurand i Jurgen. 

Poczytajcie swoje posty w tej dyskusji. A potem zastanówcie się ile zbędnych emocji z nich wynika?

Gdybym ja napisał w podobnym stylu zostałbym oskarżony o brak szacunku i poddany publicznie linczowi. 

Zapraszam do dyskusji na temat przyszłości serwisu i wkładu na priv. 

Strona będzie działać właśnie dzięki oszczędnościom które wdrożyliśmy. Nie zamierzamy jej zamykać. I jak widać certyfikat został odnowiony - za to też płacimy administratorowi żeby tego pilnował. 

Zastanawiamy się nad dalszym kierunkiem rozwoju. 

Głównym założeniem serwisu było to aby dać kolekcjonerom możliwość zarabiania na ich kolekcjach a utrzymywać serwis z mikroprowizji.  W serwisie jest w tle cały rozbudownay system obrotu wirtualną monetą MyCoinem który notabene mam w avatarze. Można je otrzymać za aktywności, pomoce w opisach, wystawianie kolekcji, udostępnianie innym eksponatów za MyCoiny, za pomoc w tłumaczeniach, za wiele czynności oraz opłacać nimi usługi. Natomiast uruchomienie tego nie jest możliwe z powodu prawa w naszym kraju. Takie mamy opinie prawne. 

Możliwe że wejdziemy w system abonamentowy ograniczając funkcjonalności dla kont bezpłatnych ale zdajemy sobie sprawę że spowoduje to gwałtowny odpływ kolekcjonerów prezentujących swoje kolekcje. 

Po prostu korzystajmy z serwisu, jeżeli macie uwagi zapraszam na priv. Nie róbmy tutaj sejmu. 
28 lutego, 07:25
Popieram to co Jerzy13 napisał ale ja bym to widział tak żeby każdy jakąś minimalną kwotę płacił np 5 zł za miesiąc.Dlaczego jedni mają płacić a drudzy nie skoro mają takie samo narzędzie do prezentacji swoich zbiorów.
Może Pan Bocian przedstawi w ramach przypomnienia jakieś statystyki:
Ile jest tutaj zarejestrowanych kont?
Ile z tych kont jest faktycznie aktywnych,takich na których widać ruch - że coś wrzucają?Chyba da się to sprawdzić?
 
Kustosz
7 marca, 12:20
Moje ostatnie słowo w temacie tego wątku. Pozwoliłem sobie na prywatna wyminę korespondencji z Bocianem i napiszę to co napisałem prywatnie że przepraszam za (czasami) niewybredne komentarze. Nam Polakom dośc trudno przychodzą te słowa. Raczej nie we wszystkim miałem rację ale na moje usprawiedliwienie napiszę że działałem we "mgle wojny". Tak czy siak, dla mnie temat jest skończony, mój udział w Patronite wznowiony i czekam na rozwiązanie wielu problemów które doprowadzą prędzej lub później do poprawy działania portalu. Potrzeba teraz cierpliwości i spokoju. Tyle mojego na koniec.
Kustosz
7 marca, 13:37
Nie wiem na ile się to uda ale ja jestem za Web 3 :-)
Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.