FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Kętrzyn - herb - znaczek

Międzynarodowy Dzień Niedźwiedzia.

Kustosz
23 marca 2023
Z okazji Międzynarodowego Dnia Niedźwiedzia składam życzenia naszemu koledze jednoscześnie polecając jego muzeum...
Your text to link here...   :)
Profil Profesjonalny
23 marca 2023
Z tym Międzynarodowym Dniem Niedźwiedzia sprawa nie jest jednoznaczna (chodzi o termin). Jedni piszą, że to 2 luty, inni że 10 maja, natomiast Dzień Niedźwiedzia Polarnego wypada 27 lutego. Żadna data nie pasuje do dnia dzisiejszego, tj. 23 lutego, ale co tam? Skoro jest tyle możliwosci to i dziś też może być TEN dzień. 
Kustosz
24 marca 2023
Podaję za google, tak mi wyrzuciło na pasku w PCecie. Poza wszystkim- wczoraj był 23 marca a nie lutego.
Profil Profesjonalny
24 marca 2023
Ale ten czas szybko płynie
Kustosz
25 marca 2023
Bardzo dziękuję w imieniu swoim i wszystkich zainteresowanych Niedźwiedzi :-)    W sumie, każda okazja jest dobra, właściwa i jedynie słuszna. Co więcej, akurat w tym dniu wpadł mi w ręce pewien fant, którego długo szukałem i już pogodziłem się z tym, że nie będę go miał w swojej kolekcji. A tu proszę... Muszę jeszcze to i owo przy nim zrobić i pewnie się za jakiś czas pochwalę :-)
Kustosz
25 marca 2023
Profil Profesjonalny
25 marca 2023
Skoro temat jest nadal drążony to tak w temacie daty:
https://www.kalbi.pl/dzien-niedzwiedzia
Kustosz
25 marca 2023
No ale to nie jest Międzynarodowy Dzień Niedźwiedzia.
Profil Profesjonalny
25 marca 2023
"World Bear Day" znaczy "Światowy D.N.", a nie "Międzynarodowy D.N.". Międzynarodowy to jest Dzień Niedźwiedzia Polarnego - 27 luty.

Ale jest i taka opcja:.
10 maja - https://um.warszawa.pl/-/miedzynarodowy-dzien-niedzwiedzia

Przepraszam, ale nie chce mi się toczyć tej jałowej dyskusji, więc to moje ostatnie słowo w tym temacie. Pozdrowienia dla wszystkich mających odmienne zdanie.
Kustosz
26 marca 2023
Tak, masz rację... Jakkolwiek idiotycznie to brzmi to światowy to nie międzynarodowy a międzynarodowy to nie światowy. Pewnie gdyby dobrze poszukać to wszechświatowy dzień niedźwiedzia ma jeszcze inną datę a międzygalaktyczny jeszcze inną. Mam nadzieję że niedźwiedzie nie sięgaja w inne wymiary czasoprzestrzeni bo zabrakłoby dni w roku.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.