FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
kartesci zokonik

Nowa strona oficjalna Star Trek

Forum: Warp 9

19 lipca 2010
Myślę, że wszystkich fanów "Gwiezdnej wędrówki" zainteresuje fakt, że uruchomiono nową wersję oficjalnej strony Star Treka. Znajdziecie ją pod adresem www.startrek.com. Myślę, że teraz znacznie łatwiej będzie znaleźć na niej jakieś gadżety do naszych filmowych kolekcji :). Swoją drogą już niedługo zacznę zamieszczać moje filmy, więc miej się na baczności pejot ;)
19 lipca 2010
No przede wszystkim dla mnie sie liczy film jako kopia, dla Ciebie pudelko etc ;) wiec to troche inne zbieranie... ale ja je bardzo czesto ogladam, wiec calkiem niezle znam:D
19 lipca 2010
Bo pudełko fajna rzecz, jest gdzie płytę trzymać ;). A tak w ramach tematu, nie wiem czy zaglądałeś na nową oficjalną stronę, ale w sekcji STORE, za ok. $2700 można nabyć fotel kapitana James'a T. Kirka z Original Series :DDDD. Idealna zabawka do inteligentego mieszkania, nie sądzisz??

Poza tym nie wiem czy sobie nie zamówię Bobbleheadsów, bo ten który stoi u mnie na biurku już trochę samotny jest ;)
19 lipca 2010
Wow... wstawilbym sobie do Jeepa... jeszcze wtedy brakuje hmm, chyba tylko skrzydel X winga :D
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.