Katalog monet na forum FORUM EKSPLORACJA / Kolekcjonerstwo - dyskutuj w MyViMu.com
FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

LOSOWY EKSPONAT
Sp01

Katalog monet

21 lipca 2010
Witam :) Coś się nazbierało, że chciałem mieć pełny katalog monet :D Piszcie posty - będzie to informacja także dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z numizmatyką i nie tylko ;)
21 lipca 2010
Rozbuduj swoje muzeum kolego to bedziemy tez mieli o czym dyskutowac:)

Pozdrawiam
Pejot
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
21 lipca 2010
Witam :) Coś się nazbierało, że chciałem mieć pełny katalog monet :D Piszcie posty - będzie to informacja także dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z numizmatyką i nie tylko ;)

z powyższego - Witam - jest czytelne...
reszta - bez związku logicznego
się nazbierało coś
chcesz mieć pełny katalog
my mamy pisać
a inni to będą czytać - i traktować jako pomoc

pod rozwagę - tym - co zaczynają...
...najtrudniejsze jest pierwsze 10 lat,
potem drugie, potem trzecie, potem...
21 lipca 2010
Tlumaczac kolege: "Witamy na Myvimu, mamy nadzieje, ze Ci sie tu bedzie podobalo" bo na pewno to chcial napisac...
21 lipca 2010
"Witamy na Myvimu, mamy nadzieje, ze będzie tu Ci się podobało, masz pytania - może znamy odpowiedź, ale - naprawdę nie wyglądamy jak złota rybka, - a nawet wiemy o tym"
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
21 lipca 2010
ani wróżką...ani wróżką :))
Profil Profesjonalny Moderator
22 lipca 2010
A co to wojskowa "fala" się zrobiła że tak na dzień dobry strofujemy nowego użytkownika? :) Jeszcze się zamknie w sobie.
22 lipca 2010
ależ to są "już pierwsze zajęcia korekcyjne"...
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
22 lipca 2010
:) nieee, droczymy się tylko, coby bardziej rozświetlić temat i przybliżyć tematykę - ogólnie też nie bardzo zrozumiałem myśl autora :)
23 lipca 2010
Myśl autora :) - po prostu napisać, opisać, stworzyć czy jak... "katalog monet". Tak, żeby wszystko w jednym miejscu było. :) Na taki wpadłem pomysł. :) I chociaż wiem, że jest dużo forów i portali z tymi danymi, ale jak tutaj coś się pojawi - nie zaszkodzi :)
23 lipca 2010
no cóż - cały czas to robimy...

robiliśmy...
24 lipca 2010
robiliśmy - właśnie :)
24 lipca 2010
chciałoby się powiedzieć "- Berek!"

no to więc - Pisz posty z monetami, będziemy czytali...
25 lipca 2010
OK
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.