FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Agnieszka Wehner
Agnieszka Wehner

FIGURKI KINOWE

26 lipca 2010
Czy ktoś z Was zbiera takie figurki lub posiada kilka zupełnie niepotrzebnych ale w idealnym stanie ?
Czy ktoś jest zainteresowany zbieraniem fevsów (patrz exsponaty w mioim muzeum) ?
27 lipca 2010
Co prawda nie zbieram akurat figurek, mam jednak znajomego ktore zbiera jakie spidermany i inne marvelowskie figurki. Skad taka pasja/wybor?
27 lipca 2010
Zaczęło sie bardzo niewinnnie.Mój synek zaczął zbierac figurki z jajek z niespodzianką i przez przypadek poznałam dorosłych zbieraczy.Tak mnie to wciągnęło,że teraz mój syn ma 25 lat i dawno już nie interesuje się kinder niespodziankami a ja jestem włąścicielką wielotysięcznej kolekcji i wymieniam się powtórkami z kolekcjonerami z całego świata przez internet.Oprócz kinder niespodzianek zbieram jeszcze inne figurki które mi się podobają jak feves ,figurki z rosyjskich jajek , podajniki M&M a ostatnio figurki filmowe.Te ostatnie to moja najmłodsza i najmniej liczna kolekcja.
Najwięcej mam figurek i materiałów promocyjnych z FERRERO oraz feves.
Posiadam również dużą kolekcje medialnych kubków reklamowych oraz szklanek po nutellli z bohaterami z kinder niespodzianek
Jeśli ktoś ma jakieś pytania z tych dziedzin to chętnie odpowiem na nie.
28 lipca 2010
Rewelka, slyszalem ze w pomorskim gdzies mieszka gosc co ma z jejk niespodzianek duza kolekcje, moze jakis znajomy?
29 lipca 2010
Może Maciek Wojtalewicz ,który ma muzeum kinder niespodzianek w Stegna Jantar.Jego znam i wielu innych na całym świecie ale najczęściej wymieniam się z Francuzami.
29 lipca 2010
Zaproś do nas :)
29 lipca 2010
Kogo Francuzów ? A jak by tu napisali po francusku czy angielsku ?
30 lipca 2010
No na razie polaków ;)
30 lipca 2010
Kogoś napewno zaproszę.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.