FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
20 euro centów - Francja
20 euro centów - Francja

Prawo do głosowania...

Strony: 1 2 3 4 5 6 7
1 września 2010
Nie będę się powtarzał...gieorgijewski i dziękuje za cenną uwagę.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
1 września 2010
założenia na początku były takie że każdy z kustoszy robi co chce w swoim muzeum więc nie będę tolerował głupich komentarzy jak chcę to usuwam i niech tak zostanie nie może tak być że sobie wejdzie ktoś i będzie wypisywał co chce bo to internet gnoje i wrogowie z innych forów , inteligentni inaczej niech sobie plują do własnej kieszeni -pozdro
1 września 2010
W pełni się z tobą zgadzam huk100, ja bym zostawił same komentarze, ponieważ cała ta batalia zaczęła się od gwiazdek i oceniania o rankingach nie wspominając... po co to komu??? W miarę możliwości można napisać komentarz tak lub siak ale z umiarem...ale niektórzy nie potrafią się do tego dostosować dla tego też gwiazdki i rankingi to tylko oliwa dolana do ognia...
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
1 września 2010
No i właśnie.......... wszyscy nigdy nie będą zadowoleni, jak to u nas.
Chodzi o to aby było demokratycznie - każdy ma takie same i tylko takie same opcje.
Fakt, można by ocenę wiązać z uzasadnieniem ale może za punktację poniżej np.5.
1 września 2010
Tomku112, pomyślmy logicznie po co komu to ocenianie?? Na MYVIMU jest spore grono kustoszy.. Każdy ma inne zainteresowanie, ocenia to co mu się podoba ale i niestety są sygnały,że oceniają to co kompletnie ich nie interesuje.. i wstawia 1. Bez ocen będzie po prostu wygodniej i nie będzie dochodziło do takich sytuacji.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
1 września 2010
Wyobraźmy sobie sytuację, że ktoś robi muzeum totalnej bzdury, wyłączy sobie komentarze i jest super, nikt nie ma mozliwości pokazania mu co o tym sądzi.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
1 września 2010
A dlaczego nie ma prawa? Każdy ma.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
1 września 2010
Przy tej opcji obawiam się jednego(co widać w obecnych rankingach), że muzea będziemy tworzyć sobie a muzom. Większość z kustoszy tworzy swoje a ma w nosie czyjeś, nie ogląda innych i jeśli jeszcze czasem zajrzy i oceni to wątpię aby wysiliło się na komentarz. No chyba, że chcemy aby to był portal dla kilku wybrańców, to szkoda pracy jego twórców i administratorów.
1 września 2010
jeżeli ktoś stworzy takie muzeum "muzeum totalnej bzdury" itp. to pisze się adnotacje do administratora i wyjaśnia sprawę.. zawsze można to załatwić... komentarze można zostawić w spokoju..

Ps. choć byś wyłączył wszystkie możliwe opcje to o oglądalność się nie martw.. to najmniejszy problem... który i tak nie jest zauważalny ze względu iż jest sporo oglądających.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
1 września 2010
No właśnie pisze się do administratora....... Czekamy na decyzje.
1 września 2010
Administratora Patrolu oczywiście... tak czekamy..
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
1 września 2010
tomek112 napisał- "No chyba, że chcemy aby to był portal dla kilku wybrańców, to szkoda pracy jego twórców i administratorów." to co ? co to ma być ! burdel ? za przeproszeniem ? to proszę bardzo pozwólcie na wszystko ! hehehehe a miało być tak piknie :):):)

mityczny no no :):) powoli podzielasz moje zdanie :):)


dalej - mało tego proszę o wprowadzenie ostrzeżen tak jak na forach za nie godne zachowanie - aż do zablokowania - bez bata nie da rady - pozdro
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
1 września 2010
huk100 zauważ, że tutaj jest ponad 200 zalogowanych muzeów, ty i mityczny to 1%.
Moim zdaniem poprzez administrator powinien przeprowadzić sondę(choćby przez prywatne wiadomości) i wybrać to co chce większość.
1 września 2010
Mityczny owszem to prawda w 100% co piszesz o rankingach... ale zauważ, że całe to bagno zaczęło się od ocen... :( Mnie na nich nie zależy ale inni zaczęli o tym pisać pierwsi i od tego się zaczęło...
1 września 2010
No a same w sobie to w ogóle :(
Kustosz
1 września 2010
Śmiecie ,powidła...Dla mnie największym skarbem będzie np.puszka po tuszonce z 52r.a dla kogoś ikona lub mp40.I co tylko dlatego wywalić mnie z muzeum bo mam zardzewiałą puszkę...?Gdy zostałem zaproszony do udziału w muzeum to od razu sobie pomyślałem,że "to jest to".Byłem święcie przekonany,iż to jest muzeum ze starociami i tylko takie.Pomyślałem sobie,że będę wstawiał eksponaty wyprod.do 1970r.[nie liczę PRL-ki.].40 lat na eksponat według mnie może być...Opadła mi szczęka gdy zobaczyłem,że to nie muzeum a portal kolekcjonerski[no bo czyż przedmioty z lat,np.2005-2010 to"archeologia"?I proszę nie brać do siebie osobiście te słowa bo bardzo podobają mi się takie kolekcje :) ].Po oswojeniu się z tym odkryciem dołożyłem swoje"serki".I wcale mi nie zależy czy się wszystkim podobają...Ucieszę się jak jednej...I teraz tak:ani to granaty ani to pistolety,fakt,niektóre z lat komuny ale dużo już z wolności,rozbić kolekcę czy nie i wtedy usunąć ją z muzeum?
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
1 września 2010
wykluwający się zalążek kolekcji ? wyłaniający się z mgły ? :))
Kustosz
1 września 2010
Dać szansę wszystkim niech się uczą?Pomagać ale i ganić[nie rażą Ciebie błędy ort???].
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
2 września 2010
niestety na byki nie ma siły ... kto je robił, robi - będzie robił, ale wskazane jest zwracanie uwagi i korekta.

O pomaganiu nie wspomnę.... :))
Moderator
2 września 2010
Oj tak, ja jestem, jak to mówią, "dys dos des", robię sporo błędów dlatego jestem programistą, a nie pisarzem bo tu komputer mnie może poprawiać. jakbyście znaleźli jakiś błąd w dialogach, na stronach czy gdziekolwiek na myvimu co jest elementem systemu to dajcie znać bo reszcie ekipy też ciężko sprawdzać każdy przypadek użycia systemu, który robiłem. zapewniam że to nie specjalnie.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
2 września 2010
Mityczny napisał - "Ja bardzo się cieszę z każdego komentarza który pozwoli mi i innym czegoś nowego się nauczyć czy dowiedzieć...."

- muszę przyznać że jeszcze takiego nie miałem !!!!!!!!!!!!!!!


tyfus- napisał "Dać szansę wszystkim " ok. dobrze zaraz założę muzeum podpasek !!!

dajmy szanse innym opluwać innych - jak zwykle najwięcej mają ci do powiedzenia którzy nic nie pokazują a z wiedzą mieli pod górkę ,najlepiej mielą ozorem bo nic nie ryzykują - w tym kraj łatwo to przychodzi - jak tak dalej ma tu być to wysiadam - niech dalej mają najwięcej do powiedzenia goście z zerowymi eksponatami i ci których już wszędzie w............. ze wszystkich for - a tu otwórzcie im furtkę ja już to przerabiałem miłej zabawy życzę . pisałem na początku !!!!!!!!! możecie sprawdzić w którymś wątku - żeby wam nie wyszedł www.garnek.pl !!!!!!!!!!!!
Moderator
2 września 2010
a co Wy myślicie o opcji "Komentarze prywatne" czyli komentarz który widzi jedynie właściciel ? Jako pośrednie rozwiązanie pozwalające zasugerować właścicielowi pewne rozwiązanie.
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
2 września 2010
huku - ja tak nieśmiało w kwestii formalnej.....cytuję :

"tyfus- napisał "Dać szansę wszystkim " ok. dobrze zaraz założę muzeum podpasek !!! "

eeee, yyyyyy.....to nie ja powiedziałem - nie bij proszę ;)
Profil Profesjonalny Moderator
2 września 2010
tomku112

Bierzemy pod uwage wszystkie propozycje tylko ktora jest ta wlasciwa?

U nas tez jak w kazdym zespole kazdy ma inne zdanie, kazde dzialanie moze wywolac lawine zdarzen i staramy sie to przewidziec.

Mysle ze na razie wdrozymy mozliwosc blokowania komentarzy oraz osobno ocen.
Usuwanie komentarzy jest wlasnie po to ze kazdy kustosz ma prawo usunac komentarze ktore mu sie nie podobaja a to z prostego powodu.

Chcialbym stworzyc miejsce gdzie kazdy sam odpowiada za swoja "dzialke" sam moderuje, sam dopieszcza, każdy ma własne sumienie i to jego decyzje.
Jak najmniej interwencji moderatorów, czyli dajemy Wam narzędzie do prowadzenia muzeum i sami je prowadzicie mając pełną swobodę działania.


Acha!!! i dorobimy opcję zawieszenia poszczególnych kolekcji:

1. każdy będzie mógł najpierw dopieścić kolekcję i dopiero upublicznić - odpadną eksponaty typu "tutaj będzie eksponat" :)

2. jeżeli będzie problem będzie można zawiesić kolekcję lub wszystkie w muzeum a jak się sytuacja wyjaśni to odwiesić. Odpadło nam parę cennych kolekcji i ciężko będzie tych ludzi przekonać żeby ponownie zadali sobie trud dodawania wszystkiego od nowa a tak będzie pstryczek "elektryczek"
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
6 września 2010
ja bym zostawił same komentarze, ponieważ cała ta batalia zaczęła się od gwiazdek i oceniania o rankingach nie wspominając... po co to komu??? W miarę możliwości można napisać komentarz tak lub siak ale z umiarem....

A moje usunął, już nic nie rozumiem....
Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.