SONDA "OCENY" na forum MyViMu / MyViMu - dyskutuj w MyViMu.com
FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

LOSOWY EKSPONAT
Pocztówka nr. 45
Pocztówka nr. 45

SONDA "OCENY"

27 sierpnia 2010
Witam
Założyłem wątek w sprawie głosowania na temat czy usunąć gwiazdki i oceny a pozostawić komentarze pod eksponatami...
Prosił bym wszystkich o napisanie : Tak lub Nie
Ps. Nie rozpisywać się i nie pisać eseju-tylko jedno proste słowo :)

Pozdrawiam
Marius

Ja zacznę...

TAK
27 sierpnia 2010
TAK
27 sierpnia 2010
TAK
27 sierpnia 2010
nie

w dłuższej perspektywie ma to sens
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
27 sierpnia 2010
NIE
27 sierpnia 2010
TAK!
27 sierpnia 2010
TAK
27 sierpnia 2010
tak
27 sierpnia 2010
Zdecydowanie TAK
Starszy kustosz
27 sierpnia 2010
Tak
27 sierpnia 2010
Nie,

nie udawalbym nawet ze panuje tu demokracja ;)
27 sierpnia 2010
Pejot co sugerujesz bo jako blondynka mam prawo nie łapać, czyżby ci co dodają swoje kolekcję, przyczynijąc się do rozwoju strony mają g..o do powiedzenia?
27 sierpnia 2010
Raniuszku!Nie wolno tak od razu:g...o!
Mówi się:k...ę!
27 sierpnia 2010
Najmocniej przepraszam, proponuję q...kę.
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
27 sierpnia 2010
..............hmmmmmm.......czyżby dyskusja sięgnęła zenitu ? czy poziomu rynsztoka ?

pamiętajmy, że myvimu jest ogólnodostępne - co sobie pomyślą obserwatorzy ?

sanujmy się wzajemnie i opinie innych...nie sprowadzajmy dyskusji do .......sami wiecie.....
27 sierpnia 2010
Ja widzę tu tanią socjotechnikę.
Chyba faktycznie czas zabierać foremki z tej piaskownicy.
Starszy kustosz
28 sierpnia 2010
Do Raniuszka
Zajrzałem do Twojego muzeum bo pamiętam, że kiedyś jak byłem małym i grzecznym chłopcem ;) to dostałem kiedyś taką gwizdałkę i chciałem zapytać, czy ktoś jeszcze "produkuje" takie instrumenty dęte?

Chciałem zadać to pytanie pod którymś eksponatem, a tutaj Zonk - zablokowano komentarze.

Ps. Niestety moja piszczałka uległa destrukcji - nieświadomej i niecelowej destrukcji w rękach ciekawego świata chłopca.
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
28 sierpnia 2010
Raniuszek - co by się nie działo, to i tak myvimu będzie the beast :)

dzięki niemu można wyjść z mroku i pokazać swoje namiętności...tudzież pasję i zbiory - szerszemu gronu.....coś o tym wiem.....

raz na jakiś czas spoglądam na odwiedziny mojego muzeum....90 % to goście, reszta to zalogowani.....

te 90 % daje mi kopa do dalszej pracy....wiem, że moje dzieło nie jest skończone i wiele satysfakcji daje mi to, że ktoś ogląda moje eksponaty

nie zabieraj foremek....proszę .... :))
28 sierpnia 2010
nie
Profil Profesjonalny Moderator
30 sierpnia 2010
Raniuszek nie denerwuj się tak od razu. Pejot jest "specyficzny" w swoich wypowiedziach. Jak dla mnie to ptaszki są jedną z najważniejszych kolekcji w MyViMu.

A zaczynamy myśleć żeby dać kolekcjonerom możliwość wyboru czy chcą uczestniczyć w rankingach punktacji i czy chcą ocen swoich eksponatów tak jak już teraz można zablokować komentarze.
30 sierpnia 2010
Powinno się zablokować wrzucanie fotek, wtedy problem rozwąże się sam.
Mam ciekawe odczucia wzrokowo-węchowe... bo zaczyna tu zalatywać kolorem... i to nie byle jakim, a czerwonym.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.