FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
odznaka wzorowy sprzedawca
odznaka wzorowy sprzedawca

Polskie etykiety piwne

Starszy kustosz
6 września 2010
[sprzedam] Duży zestaw polskich etykiet piwnych 1000 sztuk.Pochodzą z lat 1973-2010.Wiele browarów już nie istnieje(unikatowe wzory). W 99% to etykiety nowe,nigdy nie naklejane na butelki. Oczywiście każda inna. Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia na e-mail. Dodatkowe informacje : [email protected]
Profil Profesjonalny Moderator
8 września 2010
A dlaczego się pozbywasz? Duble czy za mało miejsca?
Starszy kustosz
8 września 2010
Mam kilka tysięcy polskich etykiet w dublach.W ostatnim czasie ograniczyłem zbieranie do etykiet tematycznych.Z krajów europejskich nie powiększam kolekcji,chyba że na etykiecie jest kobieta ,pociąg ,sport lub zwierzęta.
Profil Profesjonalny Moderator
8 września 2010
Przerażasz mnie :) I to jest właśnie mega pasja.
Starszy kustosz
8 września 2010
Jest to doskonały zestaw do uzupełnienia zbioru lub na rozpoczęcie nowej kolekcji i wspaniałej przygody z Birofilistyką.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.