FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Karta nr.133
Karta nr.133

[przyjmę] Wszelkie zbędne smyczki do kluczy

Profil Profesjonalny Moderator
12 października 2010
Jak w temacie jeżeli komuś się gdzieś poniewierają to chętnie przytulę :)
Pokryję koszty przesyłki.

Nie można tego nazwać kolekcją bo mam dopiero paredziesiąt sztuk ale to taki mój mały fetysz :)
12 października 2010
Ile chcesz za smycz e fajki mild ?
Profil Profesjonalny Moderator
12 listopada 2010
Ponawiam ogłoszenie :)

- chętnie przyjmę zbędne smyczki
- lub kupię nowe nieużywane smyczki za rozsądną cenę
14 listopada 2010
No to czy chcialbys smyczke od e-papierosa???
Profil Profesjonalny Moderator
15 listopada 2010
Nie powiem ze nie.
15 listopada 2010
A ile byś dal ???
Jak chcesz to pisz na pw
Starszy kustosz
15 listopada 2010
Mam 3 smycze na zbyciu.
Lech(wąska) ,Goplana i Festiwal birofilia 2010.
Jeśli jesteś zainteresowany pisz.
Starszy kustosz
17 września 2011
Mam parę zbędnych smyczy, nowe, telefonia kom. Chyba era, sami swoi i jakieś inne. Jak chcesz kupic daj znac na priw. Dla mnie to nie ma wartosci wiec symboliczna złotówkę za jedna....
Starszy kustosz
26 września 2011
Bocian będziesz za te smyczki płacił bo mam już to spakowane, czekam na wpłatę i adres pod jaki wysłać. Pozdr
Profil Profesjonalny Moderator
26 września 2011
Eeee juz zaplacilem przelewem. Powinno dotrzec. A adres zaraz podam na PW
Kustosz Starszy kustosz
27 września 2011
U mnie też niewiele się poniewiera,ale jak co daj adres na priv to Ci podeślę :)
Profil Profesjonalny Moderator
29 maja 2012
To podbiję, może się uda wzbogacić kolekcję.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
30 maja 2012

Zanim Ci jakiś moderator usunie wątek, bo dwuletni (cholera czemu taki złośliwy jestem?), jeśli pasują to poproszę adres na pw. Coby odpokutować wyślę na własny koszt;)
Profil Profesjonalny Moderator
30 maja 2012
Jakoś to nie było ani wesołe ani śmieszne. Wylewanie na innych swoich frustracji to zły pomysł.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
30 maja 2012
No dobra, na poważnie, chcesz te smyczki?
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
30 maja 2012
ja też mam smyczki ;) trzymam dla Ciebie Bocianku w szufladzie od 2010, ale nie wysyłałam bo myślałam, że ich liczba wzrośnie ;) niestety nie wzrosła, bo firmy oszczędzają ...
mam fajne, włoskie z branży elektrotechnicznej, maszynowej + szwedzkie , + jeden letni + jeden używany ...wyślę chętnie
3 czerwca 2012
Podczas dzisiejszych porządków znalazłem cztery smyczki: Wydział ochrony ZEO S.A., Blackberry, McForsum i promocyjna z logiem Biedronki i Knorra. Jak jesteś zainteresowany to pisz na PW, jak znajdę czas to wyślę :)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.