FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Banknot 1 zł 1831
Banknot 1 zł 1831
Banknot 1 zł 1831

I Jesienna Wystawa Społeczności MyViMu

Strony: 1 2 3 4
14 lutego 2011
Tak dla ścisłości to powinno być:
Lenin w październiku, a koty w marcu.

Dla mniej zorientowanych
Kiedyś był taki plakat pod tytułem Lenin w Październiku - chodziło o Wielką Rewolucję Październikową, która odbyła się w jeszcze innym miesiącu :))
Jakiś dowcipniś dopisał tekst: "a koty w marcu" i zrobiła się wielka afera i natychmiast wycofano te plakaty.

Tym dowcipnisiem były z całą pewnością nieodpowiedzialne osobniki finansowane przez kapitalistów w wrogiego obozu państw NATO, którzy chcieli zdławić jedynie słuszny ustrój: komunizm :)) - tak ówczesna mowa.

A tak z innej beczki, nie rozumiem Waszej niecierpliwości z tymi wystawami. Portal daje Wam tyle różnych możliwości, a Wy się na te wystawy udaliście. Idę o zakład, że jak już wystawy będą funkcjonować, to zainteresowanie raptownie spadnie
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
14 lutego 2011
u mnie koty przebierają łapkami ze zniecierpliwienia, ja przebieram nóżkami z oczekiwania, Filemonek czeka, Minutka czeka, ja czekam - wszyscy czekamy....to dopiero będzie wystawa.....;)..........
Profil Profesjonalny
15 lutego 2011
W między czasie kitekatem i dogłaskać...
Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.