Różne aspekty kolekcjonerstwa... na forum Kolekcjonerstwo ogólnie czyli o wszystkim i o nicz / Kolekcjonerstwo - dyskutuj w MyViMu.com
FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
PFUNGSTÄDTER browar od 1831
PFUNGSTÄDTER browar od 1831
PFUNGSTÄDTER browar od 1831
PFUNGSTÄDTER browar od 1831

Różne aspekty kolekcjonerstwa...

Profil Profesjonalny Starszy kustosz
11 listopada 2010
w kontekście kolekcji broni...

...Goście, hmm ... Ci co mnie znają od jakiegoś czasu to znają też moje zainteresowania, a nowi znajomi, no cóż wymagają pewnego okresu aklimatyzacji i pewnej ilości alkoholu. Ale najlepszy numer był zawsze z kolegami mojego syna. Jak chodził do przedszkola to było ok, jak poszedł do podstawówki i zaczęły się odwiedziny to oczywiście kolegów bardziej intersowała moja kolekcja niż PS3 czy komputer. Młody nie bardzo mógł to zrozumieć i w końcu się zapytał kolegów, że jak to: "to wy nie macie panzerfaustów i MG w domu ?" no i się rypło, że Maxim to nie lodówka i nie każdy ma, dziwne nie ? :-)
Starszy kustosz
15 listopada 2010
Z kolei jak ja pokazuję ludziom moją kolekcję etykiet "egzotycznych"(bardzo ciężko zdobytych i nie jednokrotnie za nie małe pieniądze) to oglądają bo oglądają .Ale jak zobaczą segregator z kolekcją etykiet piwnych z kobietami nagle zainteresowanie gwałtownie wzrasta :)
26 lipca 2011
tak to jest , ze "zelastwo" wiszace na scianach przyciaga oczy... rece rowniez ;)
jeszcze sie nie zdarzylo, zeby ktos z rzadka odwiedzajacych nie sprobowal czy mu bagnet czy to miecz (niestety wspolczesna treningowka) do reki nie pasuje;)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.