Różne aspekty kolekcjonerstwa... na forum Kolekcjonerstwo ogólnie czyli o wszystkim i o nicz / Kolekcjonerstwo - dyskutuj w MyViMu.com
FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

LOSOWY EKSPONAT
PFUNGSTÄDTER browar od 1831

Różne aspekty kolekcjonerstwa...

Profil Profesjonalny Starszy kustosz
11 listopada 2010
w kontekście kolekcji broni...

...Goście, hmm ... Ci co mnie znają od jakiegoś czasu to znają też moje zainteresowania, a nowi znajomi, no cóż wymagają pewnego okresu aklimatyzacji i pewnej ilości alkoholu. Ale najlepszy numer był zawsze z kolegami mojego syna. Jak chodził do przedszkola to było ok, jak poszedł do podstawówki i zaczęły się odwiedziny to oczywiście kolegów bardziej intersowała moja kolekcja niż PS3 czy komputer. Młody nie bardzo mógł to zrozumieć i w końcu się zapytał kolegów, że jak to: "to wy nie macie panzerfaustów i MG w domu ?" no i się rypło, że Maxim to nie lodówka i nie każdy ma, dziwne nie ? :-)
Starszy kustosz
15 listopada 2010
Z kolei jak ja pokazuję ludziom moją kolekcję etykiet "egzotycznych"(bardzo ciężko zdobytych i nie jednokrotnie za nie małe pieniądze) to oglądają bo oglądają .Ale jak zobaczą segregator z kolekcją etykiet piwnych z kobietami nagle zainteresowanie gwałtownie wzrasta :)
26 lipca 2011
tak to jest , ze "zelastwo" wiszace na scianach przyciaga oczy... rece rowniez ;)
jeszcze sie nie zdarzylo, zeby ktos z rzadka odwiedzajacych nie sprobowal czy mu bagnet czy to miecz (niestety wspolczesna treningowka) do reki nie pasuje;)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.