FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Sp01

jak przenieśc kategorie o jeden do góry?

3 grudnia 2010
W kategorii Kolekcjonerstwo jest podkategoria inne ,a w niej pocztówki.
Prosił bym o przeniesienie pocztówek bezpośrednio do kategorii kolekcjonerstwo.
Są tam breloczki, proporczyki, więc i pocztówki mogą być.


Genzyp
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
3 grudnia 2010
W kategorii papier jest podkategoria pocztówki i myślę, że aby łatwiej było szukać nie powinno się umieszczać w kolekcjonerstwie w ogóle.
3 grudnia 2010
no to jest bałagan, ja jestem w kolekcjonerstwo/inne/pocztówki
3 grudnia 2010
Gdy wejdziesz do swojej kolekcji użyj "edytuj kolekcję", a tam na dole jest przycisk zmień lub edytuj kategorie.
Może w ten sposób się uda, choć sam tego nie praktykowałem.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
3 grudnia 2010
Właśnie tak, dodaj jaką chcesz a zbędne usuń.Możesz zaproponować także swoją podkategorię w pocztówkach np. panoramiczne.
3 grudnia 2010
Na to już wpadłem sam, ale kategoria pocztówki jest zarówno w papierach jak i kolekcjonerstwo/inne.
To według mnie nie ma najmniejszego sensu.
4 grudnia 2010
Mi się wydaje że kategoria "inne" wogóle nie powinna istnieć, a jak już musi to gdzieś w najgłębszych zakamarkach drzewa kategorii.
To samo jest z główną kategorią "kolekcjonerstwo" - jest zbyt ogólna bo pasuje do niej 90% prezentowanych kolekcji.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.