FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
łuska kod S

ekipa MyViMu

Profil Profesjonalny Starszy kustosz
17 grudnia 2010
czołem

może już pora poznać ekipę MyViMu - bo póki co nie mam pojęcia kto jest kim i kto za co odpowiada :)

w razie jakiegoś problemu chciałbym się zwrócić do konkretnej osoby, a niżeli przez formularz "zgłoś uwagi"

pojawia się coraz więcej osób piszących w formie "my" "nasz serwis" "robimy to dla was"
i stąd moje pytanie - kto to dla nas robi ;)

wiem, że wszyscy tworzymy nasze wspólne muzeum - ale chciałbym poznać osoby odpowiadające za serwis od strony technicznej :)

pozdr !
Frozzer - Michał - kustosz "ostpreussen relic"
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
17 grudnia 2010
Popieram postulat Frozzera,tym bardziej że pisząc przez "zgłoś uwagi" często mam wrażenie że gadam do ściany.Przykład - kilka moich wczorajszych zgłoszeń przez "zgłoś uwagi" do tej pory nie zostało odczytanych...
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
17 grudnia 2010
Też popieram,jednak nie po to żeby wiedzieć kogo się czepiam ale tak z sympatii.
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
17 grudnia 2010
Dla ścisłości - nie chcę się nikogo czepiać tylko chcę wiedzieć z kim rozmawiam,a raczej do kogo mówię - bo przeważnie to jest monolog w pustkę...
Profil Profesjonalny Moderator
17 grudnia 2010
Jak najbardziej rozumiem. Grupa aktualnie jest mocno okrojona z powodu studiów naszego głównego programisty Artura stąd pracuje u nas na pół etatu w nieregularnych godzinach i dniach tygodnia. W wakacje pracował na cały etat. Podobnie Krystian nasz marketingowiec. Stąd czasami długi czas oczekiwania na zgłoszenie i spowolnienie prac nad nowymi funkcjami MyViMu.
Wspiera nas jeszcze mocno Damian vel Zbieracz i mam nadzieję że dołączy do nas na stałe. Ogólnie lista osób dzięki którym ten serwis powstał i funkcjonuje jest bardzo długa. Pamiętamy również o naszych czynnych użytkownikach i ich pomocy w tworzenie tego serwisu i mam nadzieję że będziemy mogli się jakoś później zrewanżować :)

Czyli grupa to:
pół Artura - programista i ogarniacz chaosu w jednym
ćwierć Maćka - administrator serwera
trzy ósme Krystiana - marketing
część Damiana - kolekcjoner, poszukiwacz, fotograf, autor wielu artykułów

Dopóki serwis nie rozwinie skrzydeł nie mamy możliwości utrzymania większego składu z prostej przyczyny - kosztów. Serwery, biuro, osobowość prawna, koszty zatrudnienia to wszystko jest finansowane z prywatnych pieniędzy tylko z pasji i marzeń i realnie w najbliższych latach nie ma możliwości wypracowania zysku pokrywającego chociażby koszty.

Problemy jak wszędzie mocno przyziemne ale wciąż przemy do przodu :) To po prostu nie może się nie udać!
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
20 grudnia 2010
nie bardzo rozumiem, dlaczego post bociana został zmodyfikowany. ?
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
20 grudnia 2010
Bo to pewnie ściśle tajne dane były...A rankingi i popularne muzea nadal nie działają...
21 grudnia 2010
W odpowiedzi na Wasze pytanie o skład Naszej drużyny wysyłam krótką notatkę kto jest kim:

- Bocian - CEO
- Artur - CTO (Architekt) - to on odpowiada za stronę techniczną. Współtwórca w projekcie CKEditor 3 posiadającym ponad 4 mln pobrań,używanym przez takie firmy jak IBM, Oracle czy Adobe.
- Maciek- Nasz admin, z doświadczeniem w pracy przy dużych internetowych projektach
- Krystian (czyli ja) – Marketing od każdej strony ( współpraca medialna, redakcja, promocja) - pracowałem wcześniej w Gazecie Bankowej w Biurze Marketingu, jeszcze studiuję i działam w KN Strateg ( obie rzeczy związane z zarządzaniem).
- Damian- obecnie zajmuje się redakcją i pracą nad merytoryczną zawartością serwisu, współpracą z instytucjami i mediami

Ogólnie lista osób dzięki którym ten serwis powstał i funkcjonuje jest bardzo długa. Pamiętamy również o naszych czynnych użytkownikach i ich pomocy w tworzenie tego serwisu i mamy nadzieję, że dalej będziecie wspierać Nas swoimi uwagami i wiedzą.

Mamy pasję, mamy doświadczenie, mamy wiedzę, więc cały czas idziemy do przodu. Wkrótce zobaczycie Wystawy w nowej formule, w styczniu pojawią się również ciekawe nowości. Pamiętajcie, że jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze uwagi i propozycje, my pracujemy na etacie i realizujemy pomysły, ale to Wy tworzycie ten serwis:)

W razie jakichkolwiek pytań, pomysłów, propozycji możecie tez pisać na [email protected] , na pewno odpiszę:)
21 grudnia 2010
...:D
Moderator
22 grudnia 2010
No PeJot, pochwal się. Też ten system robiłeś :)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
22 grudnia 2010
pejot, zabrałeś swoje zabawki z piaskownicy, to nie syp piachem po oczach :)
23 grudnia 2010
Nikomu nie sypie, nie przesadzaj, chwalić się nie ma czym, bo na razie serwis żadnego sukcesu nie odniósłi, wciąż jest dla 10 osób (tych samych), ale co tam..
Tymczasem:

[color=red]Wesołych i spokojnych

Świąt Bożego Narodzenia
[/color]

życzę Wam moi drodzy, a w szczególności:

Bociankowi,
Arturkowi,
Maciusiowi,
Krystiankowi i
Damiankowi
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
23 grudnia 2010
i My Tobie też...
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.