FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Wieczór Warszawski 31 sierpnia 1939 rok.

Rozdajemy Kalendarze Kolekcjonera

Strony: 1 2
17 stycznia 2011
Jako, że zainteresowanie terminami imprez kolekcjonerskich jest bardzo duże, postanowiliśmy rozdać wśród Was 10 sztuk Kalendarzy Kolekcjonera na rok 2011. Wystarczy śledzić uważnie ten wątek na forum i szybko odpowiadać na proste pytania dotyczące serwisu. Na odpowiedzi czekamy w tym wątku, liczą się pierwsze dwie osoby które odpowiedzą poprawnie. Jednej osobie przysługuje maksymalnie jeden kalendarz.

Zasady proste- pierwsze pytanie dzisiaj popołudniu:)
17 stycznia 2011
Pomysł mi się podoba i bardzo bym chciał zostać szczęśliwym posiadaczem takiego kalendarza. Niestety nie mam zbyt wielkich szans na wygraną, gdyż u mnie na wiosce nie mam dostępu do sieci. Niestety, mogę sporadycznie korzystać z tego "okna na świat" tylko w godzinach pracy i to tylko wtedy jak się obrobię ze swoimi obowiązkami.
Nic to, trzymam kciuki za zwycięzców :))
Hołk R..s
17 stycznia 2011
Pierwsze pytanie nie będzie trudne, jak ktoś nie jest pewny na serwisie znajdzie odpowiedź:

W jakim miesiącu rozpoczął swoją działalność serwis MyViMu.com?

Pierwsze dwie osoby, które poprawnie odpowiedzą otrzymają Kalendarz Kolekcjonera 2011, czas start:)
Starszy kustosz
17 stycznia 2011
Serwis rozpoczął działalność 02.02.2010
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
17 stycznia 2011
Nie,wcześniej.Ja jestem od 30 marca 2010.Stawiam na listopad 2009 ale pewności nie mam.
17 stycznia 2011
Serwis rozpoczął swą działalność 2. lutego zeszłego roku. Z tego co wiem, wybrańcy mogli go testować jakiś miesiąc lub dwa wcześniej.
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
17 stycznia 2011
Wybrańcy testowali od grudnia 2009 więc teoretycznie serwis już wtedy działał, choć moze nie był ogólnodostępny.
17 stycznia 2011
Rozpoczęcie działalności wiąże się z udostępnieniem serwisu: grupa testowa sprawdzała projekt, serwis powstał w wyniku prac nad projektem:) Jako pierwsi poprawną odpowiedź udostępnili:Rumcajs i Hucu1 - podajcie swoje adresy na [email protected] . Jutro druga część:)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
18 stycznia 2011
Bocian
Data: 2007-06-29 12:51:00

...Tematyka poszukiwań jest również dosyć niszowa jeżeli chodzi o reklamodawców więc nie ma tutaj możliwości pozyskania dodatkowego dochodu a mimo to zarówno serwis jak i Wirtualne Muzeum są darmowe i takie pozostaną oferując niedługo o wiele więcej...
:)
18 stycznia 2011
Pytanie numer dwa: Proszę wymienić trzech partnerów serwisu MyViMu.com. Pytanie z cyklu łatwe, proste i przyjemne a odpowiedzi można znaleźć na serwisie:)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
18 stycznia 2011
odkrywca, gazeta rycerska, archeologia zywa
18 stycznia 2011
odkrywca, archeologia żywa, gazeta rycerska

Partnerzy

Współpracujemy z wydawnictwami gazet oraz portalami skupionymi w dziedzinie kolekcjonerstwa, historii i sztuki. Zapraszamy również do współpracy:

Prywatnych kolekcjonerów,
Prywatne muzea,
Muzea państwowe,
Instytuty powiązane z historią i sztuką,
Zamieszczenie własnych zbiorów w naszym serwisie jest doskonałą, darmową promocją wystaw i innych wydarzeń odbywających się w Państwach jednostkach.

Nasi partnerzy:


Zapraszamy do kontaktu

Zainteresowany współpracą? Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu.
18 stycznia 2011
Malinaog i Frozzer kolejnymi zwycięzcami:)
19 stycznia 2011
A mozna dostac tak bez odpowiadania?:)
19 stycznia 2011
Pytania są proste, więc nie widzę przeszkód żebyś również wziął udział w konkursie:)


Kolejne pytanie: Ilu fanów ( w zaokrągleniu do 50 ) ma grupa MyViMu na facebooku?
PS. odpowiedzi szukajcie na blogu i ...facebooku;)
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
19 stycznia 2011
250 fanów
19 stycznia 2011
Z B, A, K i A ... 4 ?:)
253 ;P
19 stycznia 2011
Kolejne dwa kalendarze rozdane, jak się chce to się wygra, prawda Pejot?:)

Z B, A, K i A ... 4 ?:) : 249 + 4 = 253 Serwis ma jak widzisz więcej fanów niż myślisz:)
Profil Profesjonalny
19 stycznia 2011
254 - właśnie przybył nam Newsweek
19 stycznia 2011
Czuję sie współwinny ;-)

Jak coś wygrałem, to przekaż pliz Pawłowi:)
21 stycznia 2011
Dzisiejszego dnia otrzymujecie nową wersję serwisu i ostatnie pytanie konkursowe jest związane właśnie z jej uruchomieniem? Jaki moduł serwisu został najbardziej zmieniony w nowej wersji? ( w ramach podpowiedzi powiem, że jest to jedno z głównych narzędzi na MyViMu).
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
21 stycznia 2011
Wczoraj pytania nie było więc dziś powinno być przedostatnie a nie ostatnie,chyba że kalendarzy ma być 8 a nie 10.
21 stycznia 2011
Z pewnych przyczyn wczoraj nie było możliwości przeprowadzenia konkursu, kalendarzy jest dużo i jeszcze będą do wygrania w innych konkursach. Czekamy na odpowiedzi na ostatnie w tym tygodniu pytanie.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
21 stycznia 2011
wystawy
1 lutego 2011
Bardzo mile mnie zaskoczyliście, że chcecie mi sprezentować taki piękny i unikalny kalendarz. Bardzo proszę o przesłanie go na adres podany na stronie:

http://allegro.pl/my_page.php?uid=13319818

adres znajduje się na dole strony.

Pięknie dziękuję - Wasz Rumcajs :))
Strony: 1 2

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.