FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
"Bitwa pod Raszynem"-Walery Przyborowski.
"Bitwa pod Raszynem"-Walery Przyborowski.
"Bitwa pod Raszynem"-Walery Przyborowski.
"Bitwa pod Raszynem"-Walery Przyborowski.
"Bitwa pod Raszynem"-Walery Przyborowski.
"Bitwa pod Raszynem"-Walery Przyborowski.

Dziwna niespotykana moneta!

Strony: 1 2 3 4
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
5 lutego 2011
no nic, ja profilaktycznie dzisiaj jedną znalazłem :) tak na wszelki... ;D
Profil Profesjonalny Moderator
6 lutego 2011
Wszystkie wygrane monety beda realne a nie wirtualne. Jezeli bedzie wiecej wygranych to juz strata Kosmy, zubozymy mu kabze do cna :)

Jezeli sie dobrze bawicie i sa emocje to najwazniejsze.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
6 lutego 2011
czyli to prawda - jedna dziennie do kabzy wpada - do końca miesiąca
Profil Profesjonalny
6 lutego 2011
Miesięczny limit monet do złapania pierwotnie wynosił 30 sztuk. Jako, że się dobrze bawicie, rada muzelana postanowiła rozsypać troszkę więcej monet. Zwiększony limit dalej obowiązuje, jednakże niebawem zamknie się na ten miesiąc. Wiele osób uczestniczy w konkursie :)
6 lutego 2011
Wg. mnie konkurs powinie trwac do konca lutego i juz nigdy wiecej. A za rok zeby nie bylo to samo, tylko cos innego :D
6 lutego 2011
1000 muzeów * 30 dni* 3 g=90 kg

:)
Titvs Livius Boratini produkował w Oliwie

Pozdrawiam...
Profil Profesjonalny
6 lutego 2011
Wszystko prawda - monety osłabiać nie będziemy !
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
8 lutego 2011
Czyżby limit monet się wyczerpał ?
9 lutego 2011
Czy już się Wam pochwaliłem (wszyscy wiedzą, że lubię być chwalonym:)), że kilka dni temu udało mi się wygrać tą monetkę. Zgodnie z poleceniem podałem adres do wysyłki i teraz niecierpliwie czekam co się stanie.

A tak a propos, ciekawe kiedy pojawi się pierwsza moneta na A...o? :))
Czyżby moja miałaby być pierwsza? :))
Wasz bogaty R..s :))
9 lutego 2011
najpierw ...Czyżby limit monet się wyczerpał ?...

a potem ...Wasz bogaty R..s :))...
czyżby zbójeckie prawo?

:))
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
9 lutego 2011
moja się nie pojawi na A...o ;) ...chociaż reklamie serwisu by to nie zaszkodziło ;) .... kilku wieczornych kopaczy aukcyjnych zrobi szum na forum "że znowu nie w tej kategorii" wystawiono etc....byłoby śmiesznie....
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
9 lutego 2011
Moja też nie.
Tym bardziej że z 12 sztuk które zdobyłem dostałem tylko 2sztuki.Jak to się ma do tego co nam obiecaliście ?Czuję się oszukany.
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
21 lutego 2011
a dostałeś 12 powiadomień o wygranej z prośbą o podanie 12 razy adresu do wysyłki ?

jednego dnia tak miałem ... myślałem, że wygrałem chyba ze 6 sztuk, ale powiadomień nie było ... wina systemu. Poza tym : jeden dzień, jedna monetka dla jednego Usera.
Drugi dzień, druga monetka dla tego samego Usera ... itd

mnie przypadły trzy sztuki, trzy powiadomienia o wygranej i o adres. Dzisiaj przyszła przesyłka - trzy sztuki w kopercie :)

Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję :))) po trzykroć !!!

-pozdro-
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
21 lutego 2011
Ja dostałem dzisiaj wszystkie jakie wygrałem czyli 7 sztuk.I chyba premia w postaci kalendarza kolekcjonera na 2011.
Dzięki :)

Będę na nich testował wygraną , bo czyszczenia niektóre już wymagają:):):)
21 lutego 2011
Cześć . Do mnie też dziś dotarły 2 monetki plus kalendarz . Wielkie dzięki :) pozdrawiam
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
21 lutego 2011
Tyfus,w moim przypadku 8 wygrałem za prawidłowe odpowiedzi na pytania a 4 złapałem ( po jednej na dzień licząc) stąd liczba 12.Podobno osoba która to pakowała pomyślała że 12 sztuk to pomyłka więc zapakowała 2 sztuki.Tak przynajmniej wyjaśnił mi to Zbieracz ;) A kalendarz też dostałem,nie wiem po co mi drugi bo jeden już miałem wcześniej,jak ktoś chce to odstąpię.Piszcie na PW - kto pierwszy ten dostanie.
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
21 lutego 2011
teraz wszystko jasne :)

-pozdro-
22 lutego 2011
Tez dziekuje.
Dzis dostalem 5 monetek + kalendarzyk (juz drugi)
24 lutego 2011
Dziekuje za monetke i kalendarz.Pozdro Marek
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
24 lutego 2011
i ja dziękuje
Starszy kustosz
24 lutego 2011
Ja również dziękuję!
Kustosz Starszy kustosz
24 lutego 2011
Dzięki za monetę.Kalendarz jest super.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
24 lutego 2011
u mnie na Wieś jeszcze listonosz nie doczłapał....obawiam się, że moja paczka przechodzi nieoficjalną cenzurę po-RPL-owską.....obym się myliła, a w przeciwnym wypadku niechajby macantowi macarka uschła....
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
25 lutego 2011
Teraz i ja mogę podziękować bo wszystko doszło - dziękuję!
Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.