FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Oficer i muszkieter
Oficer i muszkieter

Nasze koty.

Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
7 lutego 2011
Ponieważ zauważyłem że wśród kustosz znajduje się całkiem duża ilość tzw."kociarzy" do których sam mam przyjemność należeć,widząc potrzebę stworzenia forum na którym moglibyśmy pogadać o naszych pupilach i pochwalić się ich fotkami,niniejszym otwieram nowy wątek na ten temat,bo przyznacie że miejsca w komentarzach do eksponatu trochę mało a i zdjęć nie można wstawić.Do dzieła więc "kociarze" dajcie upust namiętności do swoich pupili : )
Profil Profesjonalny
7 lutego 2011
Fiodor

Skoro odkryliśmy, że większość zbieraczy ma kota...
7 lutego 2011
...Ale ma i psa...

Max, Bernardyn Krótkowłosy, 9 miesięcy

Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
7 lutego 2011
Nie przedstawiłem mojej kotki - ma na imię Kicia,jest zwykłym dachowcem i mieszka z nami od 7 lat.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
8 lutego 2011
Filemon
Niekwestionowany mistrz świata w spaniu na czas ;) Cieplutki, powolny, leniwy, zawsze głodny ....bardzo kochany ;) Gdyby nie on, w MyViMu eksponatów byłoby trochę więcej...Filemonek, podobnie jak jego mała kumpela jest rasy "europejskiej" znaczy się śmietnikowo-dachowiec ...ale jego nawyki żywieniowe są iście królewskie...




Minutka

Najukochańszy kociaczek na świecie - bardzo mała (ale już dorosła), inteligentna, uczuciowa i wrażliwa. Je mało i jest zwinna jak małpka. Podczas gdy Filemonek, z uwagi na swoją masę, jest kotem naziemno- podłogowym, Minutka zdobywa najwyższe zakamarki domu ;) .....


Cieszę się, że mogę je Wam przedstawić.
Miauu ;)
9 lutego 2011
Przedstawiam Wam Ducha, pięcioletniego kocura rasy europejskiej
Kustosz Starszy kustosz
10 lutego 2011


A to mój przesłodki drań Nulek towarzyszy mi już 5-ty rok
18 maja 2011
Witam :)
Jestem w tym serwisie jeszcze krótko, ale że znalazłem bardzo sympatyczny kącik, więc przedstawiam szefową ochrony mojej posesji- Frytkę. Jest na etacie psa obronnego, co wiąże się z wyższym żoldem :)
Pozdrawiamy oboje. . .
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
23 lutego 2012
Przedstawiam moją nową Kicię która jest z nami od maja 2011 roku,ma obecnie 10 miesięcy,pochodzi z Brandenburgii i również jest dachowcem.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
23 lutego 2012
fantastyczna - widzę lubi spać i czytać ;) jakby co to pomoże z niemieckim ?
23 lutego 2012
A to mój lew kanapowy ;) Zaadoptowany z TOZ'u, pupilek mojej Pani Domu, który ma lepsze jedzenie ode mnie ;-)
23 lutego 2012
kanapa - miniaturka czy kota taka wielka? ;)

lepsze jedzenie wsrod futrzakow to chyba standard ;)
moj tez odzywia sie lepiej niz ja :)
23 lutego 2012
Kanapa to miniatura XD nawet udana.
23 lutego 2012
Ryszard ;)

23 lutego 2012

Reksio
wiecej wspolnego z kotem ma niz z typowym psem - mam nadzieje ze sie nikt nie obrazi za psi portret ;)

kanapa swietna :)
Kustosz Starszy kustosz
23 lutego 2012


moje świry w komplecie, Nulek już znany i nowa gwiazda Bąbel zwany też Bubel
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
22 marca 2012
Jeszcze trzy fotki mojej pupilki :)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
26 marca 2012

kot wielkanocny
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
26 marca 2012
tak, kociaki to wcześnie zaczynają świętowanie....
15 kwietnia 2012
Czas pochwalić się swoim kocurakiem. Do marca zeszłego roku nie byłem do tych stworzonek przekonany, głównie z powodu alergii, ale po przygarnięciu pierwszej kotki, która niestety zaginęła, zmieniłem "drastycznie" swoje poglądy co do tych stworzeń. Z wrednych, zostawiających kłaki potworów stały się milutkimi, przytulaśnymi futrzakami. A oto Tobi, moja przybłęda z Lipca zeszłego roku. Znaleziony w kartonie w krzakach w okolicach blokowiska. Imię otrzymał po niezdarnym bohaterze anime Naruto, bo pierwszymi niezgrabnymi zachowaniami w domu skojarzył mi się z tą postacią.

Ma około 11 miesięcy, wredne na potęgę, pazerne i złośliwe. Uwielbia demolować mieszkanie, leniuchować i włazić w dziwne miejsca, kominek, szuflady, walizki, wszędzie gdzie może się wcisnąć. Przejawia też niezdrowe zainteresowanie moimi naszywkami. Kilka razy zmusił mnie do pogoni za nim w celu odzyskania niektórych moich eksponatów.

Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
18 kwietnia 2012
http://deser.pl/deser/1,111858,11557213,Bardzo_ostrozny_kot__Jak_przejdzie_po_mokrej_kladce_.html
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
23 kwietnia 2012
http://deser.pl/blogi/kotoblog/2012/04/najgrubszy_kot_swiata_ku_przestrodze_nieodpowiedzialnym_wlascicielm/1?bo=1
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
23 kwietnia 2012
Pokazałam to mojemu kotkowi Filemonowi, ale ten udaje, że nie wie o co chodzi;
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.