FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Złotówka (4 grosze) 1767 SAP - R

Muzeum Erotyki

Profil Profesjonalny
8 lutego 2011
Taki nowy kwiatek do skonsumowania:

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,9071551,Dzis_otwarto_Muzeum_Erotyki_w_Warszawie__zdjecia_.html
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
9 lutego 2011
Przejdziemy się, ukulturalnimy się - a przy okazji się zobaczy co mają z pięknych erotycznych pocztówek z początku wieku XX...... . Trzeba jednak pamiętać, żeby nie wychodzić "na czczo" ....
Profil Profesjonalny Moderator
9 lutego 2011
Sezonowo organizowano takie wystawy erotyki we Władysławowie ale ich poziom był średni i raczej miał szokować turystów wyposażeniem i filmami SM niż erotyką.

Może coś się ruszy w temacie i dojdziemy do poziomu zachodu.
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
9 lutego 2011
Mam gdzieś w albumach zdjęcie fajnego eksponatu z Muzeum Erotyki w Paryżu zrobione zwykłym aparatem jakieś 10 lat temu.Jak znajdę to mogę wstawić tylko nie wiem czy można...
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
9 lutego 2011
...ja też mam artystyczne pocztówki z Sabriną i Samanthą (kilka sztuk, tak że tematyka serwisu nie powinna ulec drastycznej zmianie) i też nie wiem czy można.......
Profil Profesjonalny
9 lutego 2011
A mocno gołaśnie? Jak nie, to można, ale z bardzo pięknym komentażem, jak to masz w zwyczaju ;)
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
9 lutego 2011
A u mnie to byłoby krzesło - wyjątkowy model dla pań więc nie wiem...co prawda krzesła już tu widzieliśmy ale trochę inne...
Profil Profesjonalny
9 lutego 2011
Jak stare i z ciekawą historią...
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
9 lutego 2011
No właśnie że nie stare ( maximum kilkanaście lat) a historii wcale nie znam,za to ono gdyby umiało mówić pewnie miało by co opowiadać...nadal mam wątpliwości...
Profil Profesjonalny
9 lutego 2011
Ostawmy je w muzeum paryskim...
Starszy kustosz
9 lutego 2011
Jeśli nie bardziej rozebrana niż ta to pewnie można
http://myvimu.com/exhibit/24820-kobieta-250
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
9 lutego 2011
..bardziej ubrana bym powiedziała...;)
Profil Profesjonalny
10 lutego 2011
No to można...

I gdzie te Danubie ?
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
11 lutego 2011
W przebieralni.... - poprawiają urodę
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.