FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Telefunken Koncert Trio
Telefunken Koncert Trio
Telefunken Koncert Trio
Telefunken Koncert Trio
Telefunken Koncert Trio
Telefunken Koncert Trio
Telefunken Koncert Trio
Telefunken Koncert Trio

"Złote żniwa"

Profil Profesjonalny
9 lutego 2011
Pod rozwagę i do zaopiniowania:

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,9076874,_Zlote_zniwa____fragment_ksiazki_Jana_Tomasza_Grossa.html
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
9 lutego 2011
Czytałem...zgroza...
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
9 lutego 2011
Państwo Gross chcą jako ostatni wykopać jeszcze coś ze zgliszczy Treblinki....
Niech mi ktoś pokaże Żyda, który po jakimś okresie pobytu w obozie jest pochowany ze złotymi zębami lub majątkiem zaszytym w pasiaku??? Byłem w Treblince jakieś 15 lat temu, wróciłem chory i na samo wspomnienie robi mi się słabo.
Żal wielki i niesmak czuję jako Polak, jako normalny człowiek, czemu oni rozkopują mogiły swych współbraci, czego szukają???
Antysemityzm? sami do tego dążą aby znów coś spłodzić....
A może by tak najpierw poczytali Talmud i coś zrozumieli, może, ale to nie oni.
Kopcie dalej...
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
9 lutego 2011
Wspaniały temat na lekcję (lub wiele lekcji) socjologii i nie tylko; niestety często tylko odpowiednie, sprzyjające okoliczności mogą pokazać jak mało się od siebie różnimy. Piekło i niebo jest w nas...
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.