FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
TANCERKA Z BUKIETEM

Wielki Konkurs Fotograficzny MyViMu

Strony: 1 2
Profil Profesjonalny
8 marca 2011
Zapraszamy Wszystkich do udziału w Wielkim Konkursie Fotograficznym MyViMu. Szczegóły na blogu serwisu.

Jednocześnie pragniemy zapytać Was, jakiego sprzętu używacie. Postaramy się podpowiedzieć , co można wycisnąć z aparatu, jeśli wskażecie, co Wam przeszkadza przy wykonaniu fotografii, jaką chcieliście uzyskać.
8 marca 2011
FujiFilm FinePix s2500HD
Profil Profesjonalny
11 marca 2011
Drodzy Kustosze,

W odpowiedzi na konkurs nadsyłacie fotki, jakich dawno nie widzieliśmy :)

Zapraszamy także uznanych Kustoszy do odkurzania eksponatów. Jakie aparaty dzisiaj będą w ruchu ? Piszczie :)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
11 marca 2011
jak zdążę jeszcze dziś przed północą - to Nikon D90 pójdzie w ruch i obfotografuje parę skrzynek amunicyjnych
Profil Profesjonalny
12 marca 2011
Przypominamy, że bez fotografii na jakim takim poziomie, Wasze zbiory są mniej chętnie odwiedzane.

Naprawdę warto uczestniczyć w konkursie. Z każdym takim działaniem, nagrody będą coraz ciekawsze i dadzą dużo frajdy zwycięzcom :0)


Skanery, aparaty fotograficzne, systemy oświetleniowe, statywy, obiektywy, karty pamięci, banki zdjęć czy świetne książki - to wszystko czeka na uczestników konkursów i już.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
12 marca 2011
można zgłosić tylko jeden eksponat do konkursu ?
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
13 marca 2011
raczej nie - nic nie ma o ograniczeniu liczby

http://myvimu.com/blog/wielki-konkurs-fotograficzny-myvimu/

zgłoś kilka
Profil Profesjonalny
13 marca 2011
Im więcej, tym lepiej :) Tak dla zbiorów Kustosza, jak samego serwisu.

Dziękujemy za odzew i do szybkiego!
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
13 marca 2011
tylko z tego co wiem, to muszą być to zdjęcia umieszczone po rozpoczęciu konkursu

tak wynika z informacji na blogu
Profil Profesjonalny
16 marca 2011
Oczywiście, czekamy na fotografie wykonane od momentu ogłoszenia konkursu.

Odkurzajcie eksponaty, dajcie im nowy, piękny obraz - są tego warte. Kilka ciekawych słów w opisie, także im nie zaszkodzi.

Mamy jescze dwa tygodnie do końca. Warto próbować, oj warto ( bliższa i dalsza rodzina zbieracza nie może )

Brat Kosma poruszył się właśnie w sarkofagu i zadudnił pokrywą:

"... dam monetę, każdemu, kto trzy konterfekty swojego ekponatum wykona, a piękne będą i do serca mojego przypadną..."


Wygląda na to, że chce się przewietrzyć? A może, ktoś ma fotografię mnicha przypominającą brata Kosmę? Też tu wstawcie jak i wasze propozycje fotograficzne do konkursu - niechaj i Inni mogą podziwiać.



zobaczcie co wyczynia Frozzer
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
16 marca 2011
a i o dobre piwo jużem dawno nie pytał



No....Kosma po cywilnemu....:)
Profil Profesjonalny
17 marca 2011
Wszystkie zgłoszenia, jakie otrzymaliśmy, nagrodzone zostały monetami pamiątkowymi MyViMu. Zachęcamy innych Kustoszy, konkurs trwa !

Przypominamy, że Każdy, kto nadeśle 3 nowe, dobrze ocenione fotografie już istniejącego lub nowego eksponatu, otrzyma monetę pamiątkową serwisu myvimu.com

Zgłoszenia można wklejać w tym poście oraz nadsyłać odnośniki na adres: [email protected]

Czekamy na wasze propozycje także w tym poście. Każde zgłoszenie nagrodzone zostanie pamiątową monetą myvimu !
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
25 marca 2011
no dobra
mała zagadka dla numizmatyków...

co to?
:))
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
25 marca 2011
moneta Stanisława Augusta - Stanisław August Rex ... dla odmiany.

co ciekawe, na awersie nie ma daty wybicia - więc jakiś ewenement, błąd ?
nie znając średnicy - można strzelać jaki to nominał .

Ja strzelam - może to być 1 szeląg.

na rewersie pomiędzy dwoma gwiazdkami, chyba rzymska jedynka.
Poniżej napis SOLID, pod nim chyba napis R. P.
na samym dole jest jeszcze, o ile dobrze pamiętam, literka - ale nie kojarzę w tej chwili co to było za oznaczenie ... mennica ? inicjał mincerza ... nie wiem :)


czy zgadłem może ?
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
25 marca 2011
zgadłeś
szukaj w Kopickim...
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
25 marca 2011
rozumiem, że wygrałem w quizie, uścisk dłoni Prezesa :))
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
25 marca 2011
jeszcze nie...
szukaj w Kopickim!
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
25 marca 2011
ok, ok .... już szukam ... nie wiem czego, ale może coś wyszukam ...

--------------------------------------------------------------
no mam ... Kopicki pisze :

2157 - szeląg koronny, b.r. (bez roku - dop. tyfus), próba /krak. Cz. Jarz./, R8, c.a.

czyli : moneta próbna :)

już nie chodzi o jej cenę, ale takie cudo mieć w kolekcji .... fiuuuuu, fiuuuu :))

-----------------------------------------------------------------

czy teraz będzie uścisk dłoni Prezesa, klapa, medal, goździk, buźka ?
Profil Profesjonalny
25 marca 2011
...i monetka myvimu Darku :)
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
25 marca 2011
wow !

widzę, że na bogato :))
dzięki wielkie
Starszy kustosz
27 marca 2011
Czy tutaj można zgłaszać tylko swoje eksponaty?
28 marca 2011
Jak dobrze rozumiem dodajemy nowy przedmiot z fotami lub w starym dodajemy nowe zdjęcia i zgłaszamy na konkurs ?.
A przedmioty które wystawiłem w czasie trwania konkursu też można zgłosić?
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
28 marca 2011
Ja to tak właśnie rozumiem! nowy przedmiot z fotami = przedmioty które wystawiłem w czasie trwania konkursu ....a jak ktoś lubi odkurzanie to też miło widziane ;)
http://myvimu.com/thread/341-wielki-konkurs-fotograficzny-myvimu/1#130029587116883
28 marca 2011
A ja takie małe pytanko mam...
Gdy już skończy się termin zgłaszania prac to czy będzie jakiś dział,wątek w którym będą pokazane wszystkie zgłoszone prace ?
Profil Profesjonalny
28 marca 2011
Oczywiście, najciekawsze prace zaprezentujemy na blogu serwisu.
Strony: 1 2

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.