FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Basic English For Polish Students
Basic English For Polish Students
Basic English For Polish Students
Basic English For Polish Students
Basic English For Polish Students
Basic English For Polish Students
Basic English For Polish Students
Basic English For Polish Students

czy znacie Pana Krzysia ?

Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
28 marca 2011
Pan Krzyś prowadzi najfajniejszy antykwariat w Warszawie ;) U pana Krzysia zawsze jest gęsto od klientów, mimo że jego antykwariat znajduje się na szarym końcu ciągu pawilonów. Każdy mija antykwariaty znajdujące się na początku i pędzi na sam koniec do tego magicznego miejsca, gdzie klienci bez względu na porę i pogodę udają się aby poplotkować, zwierzyć się z prywatnych problemów zawodowych i intymnych przeżyć własnych sąsiadów ;). Antykwariat to swoisty klub osobliwości, gdzie szperając w kartonach zawalonych książkami można się dowiedzieć rzeczy, o których się filozofom nie śniło.
Dla mnie to jedno z najniezwyklejszych miejsc w Warszawie, skamienielina przeniesiona żywcem z Wiecha - zawsze pędzę tam aby sobie poprawić nastrój i się pośmiać . Jeżeli będziecie mieli chwilę czasu, to koniecznie odwiedźcie Pana Krzysztofa, a przekonacie się sami, że niesamowita, swobodna atmosfera tego miejsca sprawia, że język sam się rozwiązuje i każdy z nas jest strasznym gadułą-gawędziarzem.

Pan Krzysio ma fantastyczny zestaw książek za naprawdę śmieszne pieniążki (przeważnie po 0,50 -2 zł ale zdarzają się i pozycje po aż 8 zł) i niesamowitą strategię sprzedaży ;)))) ...zapomnijcie o nudnych antykwariuszach, u których niczego nie wolno dotykać oraz którzy nie pamiętają po ile mają towar - Pan Krzysio wszystkie ceny ma w głowie ....


Jeżeli nie znacie Pana Krzysia a macie kanał Kino Polska i możliwość nagrania sobie programu dzisiaj o godzinie 01:30 (!!!) to serdecznie polecam.
http://www.kinopolska.pl/index.php?strona=program

Antykwariat Pana Krzysztofa Jabłońskiego znajduje się na warszawskim Żoliborzu (stacja metra Plac Wilsona).
http://www.kjastrzebski.za.pl/cms/viewpage.php?page_id=4
Profil Profesjonalny
29 marca 2011
Bardzo ciekawa postać...
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.