FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
litovel

korepetycje z historii

Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
4 kwietnia 2011
Jeżeli kiedyś będziecie posyłać swoje pociechy na korki, sprawdźcie najpierw co potrafi korepetytor.
http://www.youtube.com/watch?v=qfeLBjAFIQA
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
5 kwietnia 2011
Temat niestety dotyczy całości szkolnictwa. Jestem z pokolenia w którym korepetycje były tematem wstydliwym, brali je ci, którzy sobie nie radzili, głąby po prostu i nikt się tym nie chwalił. Szkolnictwo(w domyśle nauczyciele) sami przez kilkanaście lat doprowadziło do spadku poziomu nauczania aby nauczać po godzinach za pieniądze. Szokiem są dla mnie korki w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Z mojej prywatnej statystyki(mam syna w 5 kl. podstawówki) wynika, że w tamtym roku szkolnym 36 dni nauki było wykorzystane do innych celów - sprzątanie świata, dzień unii, dzień patrona, dzień szkoły, zabawy, konkursy, występy. Część z tych imprez za pieniądze tatusia oczywiście, potem trzeba korki też za pieniądze tatusia kupić....
Tęsknie i pamiętam czasy słupków, elementarza Falskiego i kiedy szkoła nauczała a nie uczyła różnych dziwnych rzeczy...
No i z rana ponarzekałem...
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.