FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
VESTA
VESTA
VESTA

system oceny eksponatów

Strony: 1 2
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
27 kwietnia 2010
Tu nie chodzi o wielkość muzeum, a raczej o to co kto ma do pokazania i w jaki sposób.
I tu moim zdaniem pejot ma absolutną rację, trzeba komentować i to jak najwięcej a wtedy da to podstawy do solidnej oceny.
W sytuacji gdy ktoś stworzy sobie jakiś badziewiasty eksponacik ale zrobi super fotki i opis długi na metr pełny mądrości z których nic nie wynika dostanie pare 10 i kompromitacja dla muzeum.Zresztą były już przypadki, że sam kustosz wystraszony dużą punktacją "eksponatu" usuwał go.
Tymczasem wszyscy tylko dodają eksponaty nie rozglądając się na boki.
27 kwietnia 2010
W nastepnej wersji zupelnie sie zmieni uklad "sil" :)
Profil Profesjonalny Moderator
29 kwietnia 2010
System oceniania jest tylko jednym z wielu elementów które będą miały wpływ na ogólną ocenę muzeum. I faktycznie statystyki i oceny powinny być bardziej rozbite.

Myślę że rozwiązanie które wdrożymy w najbliższym przegraniu serwisu zadowoli wiele osób.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
3 maja 2010
Nie wiem czy na ten temat coś było ale dlaczego skoro oceniamy w skali 1-10 pojawia się np. 11 lub 14 gwiazdek i klikając na maksa, bo tak się chce ocenić daje sią np. 1 tak jak ja tutaj:http://myvimu.com/exhibit/12938-chlopiec#photo_1 . Zrobiłem komuś i sobie krzywdę bo zdjęcie piękne.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
3 maja 2010
a możesz zrobić printscreena z nadprogramowymi gwiazdkami?
i wstawić?
próbowałem na firefoxie jest ok...
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
3 maja 2010
Niestety następnym problemem, który już sygnalizowałem jest brak możliwości dodawania zdjęć w postach(tylko ja to mam?)Próbowałem różne i zdjęcia i rozmiary i nie wchodzi nic.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
3 maja 2010
niestety - jeszcze nie działa - z Mój komputer
działa ze "schowka"
ale - by było w schowku - musi być eksponatem myvimu...
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
3 maja 2010
No to jest.http://myvimu.com/exhibit/13665-duzo-gwiazdek#photo_1
5 maja 2010
ie- nie jest wspirany, proponuje zaisntalowac przegladarke internetowa

co do schowka, niedlugo bedzie mozliwosc wrzucania z "moj komputer"
5 maja 2010
"proponuje zaisntalowac przegladarke internetowa "
Czyli IE został oficjalnie zdegradowany z funkcji przeglądarki? :D
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
5 maja 2010
Kiedy dostałem wiadomość z propozycją założenia muzeum i wsparcia tej inicjatywy nikt nic nie pisał o dyskryminacji ie, mam czuć się gorszy z tego powodu? Nie zamierzam też zmieniać przeglądarki i swoich upodobań, najwyżej zwinę swoje eksponaty i będzie jeden użytkownik mniej.
5 maja 2010
PRZEGLĄDARKIZM = dyskryminacja przeglądarkowa.
Ale tak zupełnie na serio, to naprawdę byłoby dobrze, gdyby takie ogólnodostępne strony jak ta były na tyle elastyczne, by "nie gryźć się" z określonymi przeglądarkami. W każdym razie po raz pierwszy spotykam się z takimi rozbieżnościami w korzystaniu ze strony przez osoby używające różnych przeglądarek, więc czy to nie jest wina jakichś błędów na stronie?
Profil Profesjonalny Moderator
5 maja 2010
pejot zapomniał dodać na końcu smile.

Dążymy do tego żeby MyViMu działało tak samo pod każdą przeglądarką ale często trudno jest wyłapać drobne szczegóły które powodują takie a nie inne zachowanie.

Bardzo proszę jeżeli znajdzie się jakiś źle działający element pod IE czy to inną przeglądarką i zgłaszanie nam tego wraz z podaniem wersji IE oraz jak największą ilością informacji pozwalających na zasymulowanie i usunięcie tego błędu.

Najlepiej poprzez system zgłaszania błędów i sugestii dostępny na samej górze serwisu.
6 maja 2010
koniec - smile :)
Profil Profesjonalny Moderator
10 maja 2010
Właśnie uaktualniliśmy serwis z nowymi rankingami.

Myślę że takie rozbicie pozwoli na lepszą ich prezentację.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
10 maja 2010
świetnie...
ale:


i ranking "najlepsze eksponaty" pozycjonuje "po staremu"? czy jeszcze inaczej?

dlaczego "Dlaczego?" - not working?
druga fota eksponatu...
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
10 maja 2010
Oświećcie mnie,w rankingu gdzie podano zwiedzających którzy obejrzeli najwięcej eksponatów trafiłem na kuriozum: liczba odwiedzonych eksponatów:105 przy ilosci eksponatów :0 albo odwiedzonych 75 lub 51 przy nieistniejącej nazwie.O co tutaj chodzi?
10 maja 2010
Konkrety, konkrety....
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
11 maja 2010
Już wiem.Chodzi o to że ktoś sam nie mający eksponatów obejrzał daną ilość eksponatów u innych.
Dodaj komentarz
Strony: 1 2

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.