FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

LOSOWY EKSPONAT
Huko Gamma
Huko Gamma
Huko Gamma
Huko Gamma
Huko Gamma
Huko Gamma

Zostaliśmy wyróżnieni

Strony: 1 2
Profil Profesjonalny
24 maja 2011
Brak słów, dziecku jednak nie można zabronić zabawy - z prostego powodu - bo się popłacze. Ja będę dalej robił swoje.

Apropo muzeum boratynki: bardzo fajna inicjatywa, nawet nie wiedziałem, że boratynki mogą być aż takie ciekawe. Niestety osobiście nie mogę wesprzeć muzeum z prostej przyczyny - nie mam żadnej takiej monetki, jakoś omijają moją osobę. Ale eksponaty, zwłaszcza Pana Heńka są naprawdę ciekawe, warte "10".
Kustosz
25 maja 2011
bawcie się tak dalej to zobaczycie że nasz portal zamiast powiększać się o nowe eksponaty i muzea to będzie ich miał mniej.
25 maja 2011
Nie wiem czy to kogoś pocieszy, na moje eksponaty też spada grad jedynek - nic a nic się nie domyślam dlaczego:))

Dziękuję kilku osobom z tego portalu, że biorą moją skromną osobę w obronę i wierzą w moją "zbójecką uczciwość".
Zbój jest zbójem, ale swój kodeks i honor ma.
honorowy R..s
Profil Profesjonalny Moderator
25 maja 2011
To napisze tutaj póki wątek świeży.

1. system nerona czyli albo plus albo minus - rankingi znowu średnia z "plusa dodatniego" i "plusa ujemnego"

2. system tylko plus- nie podoba nam się to nic nie robimy, podoba nam się to klikamy podoba się - rankingi ilość ocen w skali 7 dni a pod eksponatem prezentacja ogólnie ilości plusów od początku bycia eksponatu w muzeum. Czyli mamy efekt prestiżu, mamy oceny, mamy zabezpieczenie przed "uczynnymi", nie ma strachu żeby coś ocenić.

Decyzji o zmianie sposobu punktacji na serwisie nie można podjąć ot tak sobie, to wiąże się z poważnymi zmianami oraz kolejny problemem jak przeliczyć już istniejące i posiadające oceny eksponaty.

Więc musicie ze mną rozmawiać :)
26 maja 2011
Generalnie większość kustoszy i tak ocenia 10 albo nic. Więc raczej druga propozycja, ewentualnie można rozważyć propozycję Rumcajsa.
27 maja 2011
Dodam tylko, że moja propozycja rankingu nie wiąże się z jakimiś szczególnie uciążliwymi przeróbkami w serwisie. Wszystko łatwo można policzyć na podstawie już posiadanych danych.

Dzięki "alfanumeryczny kolego" (patrz jeden post wcześniej :)) za poparcie.

Wytrwały, może konsekwentny R..s - nie mylić z upierdliwym :))
Profil Profesjonalny Moderator
27 maja 2011
Rumcajs, widać na matematyce do lasu chadzałem bo liczę i liczę Twoim sposobem i nijak mi tu demokracja nie wychodzi a dokładniej nie eliminuje to tych problemów.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
27 maja 2011
Bo Rumcajs też do lasu chadzał....Żacholeckiego...
Tak z tej beczki....no może trochę brzydkie ale końcówka super :)))
"Wszystko co w życiu robimy

róbmy z miłości do ludzi

i pamiętajmy proszę

by nigdy już nie paskudzić"
http://www.kobieta.pl/wiersze/?mwz=wierszeautora&autorid=1002284451
28 maja 2011
R..s powiedziałem co widziałem, ta anomalia zdarzyła sie naprawdę.
30 maja 2011
Tomku,
Wierszyk podrzucony przez Ciebie przeczytałem i nie wzbudził mojego zachwytu. Ba, nawet trochę mnie poddenerwował. Sam nie wiem co mam na ten temat myśleć i jak skomentować.
zniesmaczony R..s
30 maja 2011
Chodziło mi głównie o zacytowane końcowe motto... i nie ja go przecież pisałem, a wręcz przeciwnie napisałem, że brzydkie. Mogę złożyć samokrytykę ewentualnie.
A swoją drogą poddenerwować Rumcajsa to już coś:)
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
30 maja 2011
polecam jeszcze dodatkowo skorzystać z instytucji "czynnego żalu" (tak jak w Skarbowym)...
30 maja 2011
Korzystając z rady dołożę jeszcze i to...

czynnie żałujący t..k
Dodaj komentarz
Strony: 1 2

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.