FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
ul. Zgorzelecka

Znaleziona butelka... Marczyński?

30 maja 2011
Przeprowadzamy remont na podworku i znowu znalezlismy jakas butelke... Moze ktos sie na tym zna, wiec czy jest ona cos warta??
Butelka ksztaltem taka jak ta:



Pisze na niej:

"Parowa fabryka wodek
R.Marczyński
Zwierzyniec Kraków"

Z tego co zdarzylam znalesc w internecie jest to dosc stara butelka...
Nasz dom ma dobre 100 lat, wiec przypuszczam ze cos kolo tego czasu butelka przelezala gleboko w ziemi... Butelka jest w IDEALNYM stanie :)

W zeszlym roku podczas remontu piwnicy rowniez podczas przekopywania ziemi znalezlismy tez butelke ale J.A Baczewski, sprzedalam ja na allegro bo nie wiedzialam gdzie szukac informacji nt. wartosci tego przedmiotu...

Mam nadzieje, ze tutaj mi pomozecie w zwiazku z nowym znaleziskiem... :)
1 czerwca 2011
Na Zwierzyńcu działała Parowa Wytwórnia Wódek i Likerów, którą założył mój dziadek Roman Marczyński. Poproszę o informację, gdzie zaleziono butelkę.
Pozdrawiam
Piotr Marczyński
tel. 508 009684
[email protected]
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.