FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Pompeje

50 000 eksponatów w MyViMu

Strony: 1 2
12 lipca 2011
W związku ze zbliżającą się dużymi krokami okrągłą zawartością już 50 tys. eksponatów pochodzących z Waszych zbiorów i przez Was w serwisie zgromadzonych, zapraszamy wszystkich tak uznanych jak i nowych Kustoszy do wspólnego świętowania tego miłego wydarzenia.

Więcej informacji znajdziecie na blogu serwisu:

http://myvimu.com/blog/50-000-eksponatow-w-serwisie-myvimu-com/

Zapraszamy :)
19 lipca 2011
Miła dla nas Wszystkich chwila zbliża się co raz bardziej. Tym bardziej zapraszamy do uczestnictwa w konkursie na ciekawy opis i zdjęcia eksponatu. Każdy eksponat, jaki pojawi się po cyfrze 50 tys. eksponatów z serwisie ma szansę na zwycięstwo.

Czyli do konkursu można zgłaszać jedynie nowe eksponaty. Wystarczy, aby w oknie opisu eksponatu dodać - " konkurs 50" i wysłać propozycję w postaci linku do eksponatu na adres: [email protected]

Czas trwania konkursu do 31.08.2011 Trzy pierwsze osoby wyłonione w drodze głosowania Jury w składzie zespołu otrzymają wyjątkowo atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę:

KINGSTON TECHNOLOGY

Więcej informacji dotyczących konkursu podamy niebawem na blogu serwisu
Profil Profesjonalny
19 lipca 2011
Mamy pierwsze zgłoszenia, te także przyjmiemy, chociaż przed "cyfrą" :)
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
20 lipca 2011
cyt. :
"Czyli do konkursu można zgłaszać jedynie nowe eksponaty. Wystarczy, aby w oknie opisu eksponatu dodać - " konkurs 50" i wysłać propozycję w postaci linku do eksponatu na adres: [email protected]"

chyba lepiej by było, gdyby oglądający zgłaszali takie propozycje. Wszak to oni są odbiorcą wartości eksponatu w postaci dobrych zdjęć i opisu - czy coś z tego wynieśli ...

Ja mam sam zgłosić eksponat ? Dla mnie, przykładowo, może być temat zasadniczo wyczerpany, a z pozycji zwiedzającego/oglądającego/czytającego - opis nie wnosi nic ciekawego i wartościowego.

Także odczucia mogą być całkowicie rozbieżne i subiektywne, a dla mnie wartością nadrzędną jest opinia zwiedzającego - nie moja.

takie moje zdanie ...
Profil Profesjonalny
20 lipca 2011
Zdanie Twoje jest jaki najbardziej ważne, toteż przy okazji innej zabawy a po przygotowaniu nowego foto-forum i narzędzi do głosowania na chociażby efekty pracy Współtwórców serwisu spróbujemy i takiej formuły.

Subiektywne odczucia w przypadku opisu i fotografii eksponatu, są jednakże jak najbardziej na miejscu, to przecież Twoja praca i jej samoocena decydują o jakości kolekcji. Nie tylko nie opinie innych.
20 lipca 2011
Gratulacje 50k :) Czekamy na pierwsze 50k userów!
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
21 lipca 2011
żeby zgłaszać eksponaty - brakuje jeszcze 150 eksponatów dodanych w serwisie - bo z tego co zrozumiałem, dopiero eksponaty dodane po 50k eksponacie w serwisie może wsiąść udział w konkursie.

??
Profil Profesjonalny
21 lipca 2011
Nieaktualne ;) Mniej niż 150.
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
24 lipca 2011
Niech zgadnę...kolega Gieorgijewski ?
25 lipca 2011
Pragniemy ogłosić wyniki polowania na 50 tys. eksponat, jaki pojawił się w serwisie nocą z soboty na niedzielę ub. tygodnia.

Po dokładnej analizie bazy dodanych eksponatów oraz kilkukrotnym zweryfikowaniu innych zapisów, z całą pewnością możemy wskazać szczęśliwego kustosza muzeum, którego eksponat wypełnił cyfrę 50 tysięcy.

Po więcej szczegółów zapraszamy ba blog serwisu
25 lipca 2011
Kolega Gieorgijewski, w dowód uznania za aktywność i wkład w rozwój serwisu otrzymuje zaś miano Starszego Kustosza MyViMu.

Gratulujemy !
25 lipca 2011
Przypominamy i zapraszamy do uczestnictwa w konkursie na ciekawy opis i zdjęcia eksponatu. Każdy eksponat, jaki pojawi się po cyfrze 50 tys. eksponatów z serwisie ma szansę na zwycięstwo.

Czyli do konkursu można zgłaszać jedynie nowe eksponaty. Wystarczy, aby w oknie opisu eksponatu dodać - " konkurs 50" i wysłać propozycję w postaci linku do eksponatu na adres: [email protected]

Czas trwania konkursu do 31.08.2011 Trzy pierwsze osoby wyłonione w drodze głosowania Jury w składzie zespołu otrzymają wyjątkowo atrakcyjne nagrody :)
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
12 sierpnia 2011
Skaner dojechał szczęśliwie. Dziękuję organizatorom konkursu za wspaniały sprzęt, dzięki któremu moje kartki nabiorą blasku także w muzeum - oby tylko starczyło czasu na ich odkurzanie.
Pierwsze koty za płoty - 3 pierwsze odkurzone eksponaty (2 pierwsze fotki każdego eksponatu to dzieło pracowitego Epsona):
http://myvimu.com/exhibit/10959617-marlene-dietrich-picturegoer-nr-1162b
http://myvimu.com/exhibit/10960017-marlene-dietrich-picturegoer-nr-471a
http://myvimu.com/exhibit/10997417-marlene-dietrich-picturegoer-nr-532

Miss Dietrich byłaby szczęśliwa ;) Moje koty są dumne.....
25 sierpnia 2011
Przypominamy i wciąż jeszcze zapraszamy do uczestnictwa w konkursie na ciekawy opis i zdjęcia eksponatu. Termin upływa już niebawem a wasze opisy są coraz ciekawsze...

Wystarczy, aby w oknie opisu swojego eksponatu dodać - " konkurs 50" i wysłać propozycję w postaci linku do eksponatu na adres: [email protected]

Czas trwania konkursu upływa o północy dn. 31.08.2011r.

Trzy pierwsze osoby wyłonione w drodze głosowania Jury w składzie zespołu, otrzymają wyjątkowo atrakcyjne nagrody.

Spróbujcie swoich sił, jest jeszcze kilka dni :)
Profil Profesjonalny
30 sierpnia 2011
Kochani, mamy dla was kilka pięknych nagród. Do jutra można zgłaszać swoje propozycje w konkursie.
Wysyłajcie zgłoszenia na adres [email protected]
Profil Profesjonalny
31 sierpnia 2011
Zgłoszenia wciąż napływają, dzisiaj o północy koniec konkursu - czekamy na Was ;)
1 września 2011
Pragniemy ogłosić zakończenie i wyniki konkursu. Zapraszamy serdecznie na blog serwisu.
Starszy kustosz
1 września 2011
Bardzo dziękuję za wybór mojego eksponatu jak i super nagrody.Serdecznie pozdrawiam cały zespół myvimu, uczestników konkursu oraz wszystkich kustoszy
Paweł
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
1 września 2011
Zaszczycony jestem....jako jeden z trójcy na trzecim;) Pozdrawiam również.
Tomek.
1 września 2011
Również dziękuję serdecznie zarówno za nagrodę jak i przypomnienie w tym wątku o konkursie. Dzięki temu zdążyłem na pół godziny przed końcem ;)


Pozdrawiam
2 września 2011
Bardzo dziękuję Jury za wybór mojego eksponatu i za świetne nagrody, czuję się zaszczycony II miejscem w konkursie :) Gratuluję też Zwycięzcy i pozostałym wyróżnionym Kustoszom.
Pozdrawiam Wojtek
Profil Profesjonalny Moderator
21 września 2011
A ja jestem ciekaw kto ma w swojej kolekcji na MyViMu naszą monetkę :)

Może ogłosimy konkurs na jej nazwę?
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
21 września 2011
no właśnie, jaka nazwa ? ...do dzisiaj czekam na identyfikację
http://myvimu.com/exhibit/3250017-moneta-do-identyfikacji-wykopana-z-ziemi
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
21 września 2011
propozycje -
1 wirtualnik albo 1 myvimek
Profil Profesjonalny Moderator
27 września 2011
Już widzę wyraz twarzy kogoś zza granicy próbującego wymówić wirtualnik :)

Nazwa musi być prosta, łatwa do tłumaczenia, wpadająca w ucho, prosta do prezentacji, nie za długa, łatwa do zmieszczenia na monecie, unikalna... :)
Strony: 1 2

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.