FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

LOSOWY EKSPONAT
Trębacz 1833
Trębacz 1833

Odwiedziny...;-))

Kustosz
3 sierpnia 2023
Dzień dobry Wszystkim !!!
Chciałbym sie podzielić z Wami niesamowitą przyjemnością jaka spotkała mnie tego lata. Otóż będąc na urlopie na Wybrzeżu miałem okazję osobiście poznać naszego kolegę Naprawiacza i odwiedzić jego muzeum !
Z pozoru wydawało by się nic takiego-muzeum jak to muzeum...ale nic bardziej mylnego! Wyobraźcie sobie muzealnika, który to własnymi rękoma, sercem i duszą rekonstruuje swoje eksponaty nie zatracając nic z oryginalności. Miałem okazję poznać różne techniki odnawiania eksponatów, a przede wszystkim dotknąć i podziwiać, w miłym towarzystwie właściciela oraz jego małżonki, przy pysznej kawie i autorskim cieście. Opowieściom nie byłoby końca, gdyby nie wnuki czekające na nas...
Każdy z nas wie, że słowo pisane i fotografie nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z kolekcjonerem i jego zbiorami , dlatego w miarę możliwości rozwijajmy temat - jak w tytule...
4 sierpnia 2023
Pięknie dziękuję Ciufa za miłe słowa! Nasz świat kolekcjonerski jest bardzo hermetyczny i należą do niego naprawdę wspaniali ludzie.To była dla mnie czysta przyjemność gościć Ciebie z Twoją wspaniałą żoną.Zapraszam na kolejną wizytę i pozdrawiam serdecznie.
30 sierpnia 2023 , edytowany: 27 listopada
Fajnie, że udało się Wam spotkać. To prawda świat kolekcjonerski jest wąski i trzeba rozwijać te znajomości :) 

https://yesdent.pl/oferta/wybielanie-zebow/
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.