FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Biblioteka Publ.Szk.Pow.nr.2 w Białymstoku
Biblioteka Publ.Szk.Pow.nr.2 w Białymstoku
Biblioteka Publ.Szk.Pow.nr.2 w Białymstoku

Moc Nagród Za Najciekawszą Relację Z Wakacji W Muzeum

Profil Profesjonalny
3 sierpnia 2011
Czekamy na Wasze fotograficzne zgłoszenia z wakacyjnych wizyt w muzeach. Możecie je nadsyłać do końca września na adres redakcja@myvimu.com

Pula nagród wzbogaciła się o ciekawe pozycje książkowe i inne, przydatne także w fotografowaniu wypraw nagrody.

Jury w składzie zespołu MyViMu oraz członków redakcji wraz z przedstawicielem firmy Kingston, producenta min. nośników pamięci wyłoni i nagrodzi trzy najciekawsze zgłoszenia.

Przykład na fotorelację wraz z krótkim opisem podróży znajdziecie na blogu serwisu.

Tutaj znajduje się link do konkursowego regulaminu:

http://myvimu.com/blog/najciekawsza-relacja-z-wakacji-w-muzeum-konkurs/
Profil Profesjonalny
6 września 2011
Czas zajrzeć do wakacyjnych czynów fotograficznych i zagościć wyprawę do izby, regionalnego lub centralnego muzeum. Kto tego jeszcze nie uczynił, wciąż dysponuje czasem, który chociaż powoli to jednak upływa.

Przetrzyjcie szkła: czekamy na zgłoszenia. Przedstawiciel firmy Kingston w Jury, od kilku dni przebiera nogami ściskając gruby neseser. Czekamy ;)
Profil Profesjonalny
19 września 2011
Zostały ostatnie i niecałe dwa tygodnie na publikację spotkań z muzealiami pod chmurą, przy schronie oraz w starej kuźni na Foto Forum. Czekamy na zgłoszenia, Wrzesień trzyma nam się ciepło.
26 września 2011
Ostatni tydzień września, to okres kończący nasz konkurs. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na przetarcie soczewek i wymianę baterii, wciąż macie okazję aby to uczynić :)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.