FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Bilet autobusowy z Chin.

Książka z piwnicy

15 marca 2010
Znalazłem w piwnicy książkę z Lwowa z 1911 roku i zastanawiam się czy to opchnąć do antykwariatu, czy do pieca?

"Wybór pism elegików rzymskich" autorstwa ks.prof. S. Karachut

Na dole napis "do użytku w gimnazjach poskich" ?

Na bank koleś był mega nudny, duża część w łacinie, trochę pogryzmolona.
16 marca 2010
Klasyka w czystej postaci. Wieczorami przy kominku warto poczytać i dla potomnych zostawić!
16 marca 2010
Do pieca zawsze szkoda!!
Zostaw...
16 marca 2010
Zobaczę ile jest warta w przeliczeniu na browary i oddam ;-)
16 marca 2010
Książki do pieca? No w życiu! Biblioteki, antykwariaty, choćby jakiemuś kolekcjonerowi sprezentować / odsprzedać jeśli dla Ciebie nie ma większej wartości i to przypadkowa "znajda".
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
22 kwietnia 2010
To ile browarów, może zamienisz na komiksy albo literaturę wspólczesną?Jestem zainteresowany.
22 kwietnia 2010
Podaj na PW adres, wyśle pocztą :) Nie chcę nic w zamian.
21 maja 2010
Rety, ale mnie z tym piecem przeraziłeś... do pieca to ja bym nawet dzieł Marksa i Engelsa nie wrzuciła :)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.