FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
emblemat rowerowy firmy Miele
emblemat rowerowy firmy Miele

Mini konkurs - pudełko za Maklakiem

Profil Profesjonalny
28 września 2011
Pudełko za Maklakiewiczem - jakie? Konkurs: co w nim, jakiej firmy a gdyby jeszcze kiedy produkowano... Nagrodą jest moneta myvimu.com oraz książka niespodzianka.



Pomysły prosimy zamieszczać w tym poście.
28 września 2011
co w nim ? landrynki w metalowym pudełu
jakiej firmy? Landrynki FUCHS ("Landrynki FUCHS". Firma Franciszek Fuchs i synowie S.A., Warszawa, założona w 1829 r.)

pozdrawiam
28 września 2011
firma/ fabryka (Czekolady, Kakao i Cukierków) do 1947 roku działała... gdyby dalej istniała byłaby niezłym konkurentem dla Wedla i zapewne część z nas skosztowałaby wyrobów tej firmy;]

pozdrawiam
28 września 2011
w ramach uzupelnienia chcialbym dodać linki odnoszące się bezpośrednio do firmy:
http://katalog.fundacja-hereditas.pl/obiekt.php?ido=7
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ulica_Drewniana_w_Warszawie
Profil Profesjonalny
28 września 2011
Genialnie :) Za tak wyczerpujące info, przekazujemy monetkę srebrną oraz tajemnicza książkę. Jedynie adres do wysyłki prosimy podać na adres: [email protected]

PS. Czekamy i my na wspaniałości z Twojej kolekcji.
Profil Profesjonalny
28 września 2011
Dodam jeszcze monetkę za identyfikację guzików, orła, beretu i w ogóle pomysł co Maklak ma na sobie...
28 września 2011
dziękuję =] już wysłałem adres, a w najbliższych dniach psotaram się zamieścić " wspaniałości" do muzeum

pozdro
23 grudnia 2011
rozumiem, że Poczta Polska do najszybszych na świecie nie należy, ale czy w ogóle redakcja postanowiła wysłać nagrodę? (lub czy w ogóle jest jakaś szansa na nią?)
23 grudnia 2011
he he .. ale kolega niecierpliwy . :) :) :). przecierz wrzesień był w tym roku to nie tak dawno.
wesołych świąt.
23 grudnia 2011
cierpliwy, cierpliwy.. tylko wolę wiedzieć na "czym stoję"

Wesołych :)
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
23 grudnia 2011
albo "siedzę" ;) zapewne sprawa się wkrótce wyjaśni i godna podziwu cierpliwość zostanie sowicie nagrodzona...
A tymczasem, oczekując dalej, obejrzyj sobie Rosforku mój egzemplarz, i umieraj z NIECIERPLIWOŚCI
http://myvimu.com/exhibit/3250017-moneta-do-identyfikacji-wykopana-z-ziemi
23 grudnia 2011
bardzo ciekawa moneta, sam w swojej (nie tak bogatej) kolekcji mam dwa okazy :]
ps. bardzo fajny opis =]
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
23 grudnia 2011
Też od września się cieszę.... w końcu najradośniejsze jest oczekiwanie.... poczekamy.... już parę razy dostawałem wiadomość, że już... już... parę razy adres wysłałem... ale na szczęście mogę dalej cieszyć się oczekiwaniem.... czego koledze Rosforkowi również życzę... Wesołych Świąt.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.