FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Nasze wody 1-4/2002 (18-21)
Nasze wody 1-4/2002 (18-21)
Nasze wody 1-4/2002 (18-21)
Nasze wody 1-4/2002 (18-21)

dla kogo MagiaKartek.pl ?

Konto Komercyjne
26 listopada 2011
Witamy serdecznie wszystkich użytkowników MyViMu.com.
Na wstępie należy się słówko wyjaśnienia i przeprosin z naszej strony za tak gwałtowne pojawienie się wśród nowych profili. Nie było naszą intencją spamowanie ani bombardowanie Was naszą ofertą. Próbujemy budować tutaj swój profil, tak jak inni użytkownicy w pełnym porozumieniu z administratorami serwisu będąc jednocześnie partnerem przy realizacji nowych pomysłów.
Wszystko jest tu dla nas ciekawe i nowe zarazem, także prosimy o jeszcze odrobinę cierpliwości zanim na dobre się tu zadomowimy :) Tym samym chcielibyśmy dać Wam szanse poznania siebie oraz możliwości jakie dajemy przy wykorzystaniu Waszych wyjątkowych eksponatów.
Jako serwis drukowanych i spersonalizowanych kartek okolicznościowych istniejemy już od 2009 r. i od tego czasu staramy się przywrócić pojęcie kartki okolicznościowej w takiej formie do jakiej przyzwyczaiły nas nasze babcie.
Na przekór wszelkiej maści sms'om, mail'om, kartkom elektronicznym a nawet portalom społecznościowym dajemy internautom możliwość wysłania osobiście spersonalizowanej drukowanej kartki. Nie znaczy to oczywiście że z nimi walczymy. Dla przykładu, sami mamy swój profil również na Naszej Klasie czy Facebook'u i tam również staramy się łączyć tradycje z nowoczesnością.
Po za standardową personalizacją i wpisywaniem życzeń, dajemy również możliwość wklejenia własnego zdjęcia (obrazka) do szablonu kartki. I właśnie ta opcja znajdzie szczególne zastosowanie dla Waszych eksponatów, które będą mogły od domowych zbiorów i ich elektronicznych wersji na dysku komputera stać się namacalnym podarunkiem lub pamiątką dla drugiej osoby. Realizujemy pojedyncze zamówienia nawet tego samego dnia - wszystkie informacje co do ceny i wysyłki jak również pełną ofertę wkrótce znajdziecie właśnie w naszym profilu na MyViMu.
Wykorzystując nowe technologie i oprogramowanie możemy w kreatywny sposób podkreślać to co w tradycji ważne, a co może w niedługim czasie zostać w pełni zastąpione przez wirtualną rzeczywistość. Wierzymy, że odnajdziecie dużo pozytywów w naszej działalności i staniecie się aktywnymi użytkownikami serwisów zarówno MyViMu.com jak i MagiaKartek.pl.
Może wspólnie uda nam się zbudować starą/nową modę okazywania sobie uczuć i składania życzeń za pomocą papierowych drukowanych kartoników..:)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
26 listopada 2011
Witam, chociaż sam jestem tu od niedwana.
Starszy kustosz
26 listopada 2011
Od niedawna i udało Ci się "wklepać" 763 eksponaty? No to ja przy Tobie chyba od "wczoraj" jestem.......
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
26 listopada 2011
Kwestia wprawy. Zanim tu trafiłem prowadzilem i nadal prowadzę kilka blogów gdzie systematycznie prezentowałem kolekcje.
26 listopada 2011
ja chociaż nic nie mam, ale jestem jak najbardziej ZA. Znakomita forma reklamy zbiorów kustoszy.

mam tylko pytanie natury technicznej odnośnie takiej katki, kartek. czy projekt trzeba samemu opracować, czy wystarczy wysłać fajne foty, a Wasza firma przygotuje projekt,projekty kartek do aprobaty ?
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
27 listopada 2011
Ja także jestem za, a nawet przeciw, cytując klasyka ;)
Jak najbardziej, w dzisiejszych trudnych dla kolekcjonerów czasach, gdy Poczta P. drukuje wydania bez opamiętania, a Mennice tłuką żetony dla mamony, odrobina " personalizacji" nikomu nie zaszkodzi ;).


Pierwsze najważniejsze - używać znaczki na kartkach, i oczywiście, niech to będą i kartki drukowane na zamówienie. O ile dzisiaj wielu zbieraczy pocztówek artystycznych preferuje je w stanie dziewiczym, o tyle może się okazać, że pocztówki wydawane dzisiaj będą w przyszłości cenniejsze te z obiegu pocztowego niż bez niego. Przyznajmy szczerze, że coraz rzadziej wysyłamy ładne kartki na święta do naszych znajomych; ich miejsce zastępują SMS-y i maile ;(. Co dzisiaj zanika, może się kiedyś odrodzić i nasze niechciane karteczki będą super rarytasami (!!:!:!:!:!).
U mnie leży już trochę kartek personalizowanych - czekam aby je puścić w świat w ramach Postcrossingu ;) może w Święta się uda ....


Polecam na koniec fajną stronkę - http://dziwneznaczki.webs.com/cozamiastznaczka.htm
Może kogoś "zapłodni" pozytywnie ;). Nie ma to jak trochę się pośmiać.

Szczególnie sympatyczny przypadek : "Z małpką w adresie" (ostatnia pozycja)
http://dziwneznaczki.webs.com/oryginalnelisty.htm

Dobrej Nocy raz jeszcze!
Konto Komercyjne
27 listopada 2011
@jarzabek
Jeśli chodzi o umieszczenie eksponatu na kartce, to dedykowana temu jest kategoria Fotomania
http://www.magiakartek.pl/kategorie-glowne|10|||FOTOmania!.html
Wystarczy wybrać wzór kartki (ramki) i załączyć zdjęcie z dysku, następnie wyrównać za pomocą ikon edycji. Po wypełnieniu kartki w środku i złożeniu zamówienia kartka jest gotowa do druku :)
Zatem niczego nie trzeba potwierdzać ani wysyłać nam zdjęć. Wszystko odbywa się automatycznie.
Warto wejść i samemu sprawdzić:)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
14 grudnia 2011
I to wszystko za 7,90 za sztukę plus przesyłka? Czyli 10 kartek to 79 złotych???A może cennika nie rozumiem?
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
14 grudnia 2011
czy to dużo ?
powiem, jak mi odpowiadano niekiedy w pracy (ździebko filozoficznie) - "i tak, i nie";)
wiadomo, że karteczki produkowane masowo na dzień babci, dziadka, żóny i kochanki możemy nabyć w detalu kilkakrotnie taniej, ale i nie brak
tych, które kosztują znacznie drożej - wszystko zależy od tego co się lubi, gdzie się kupi itd. Karnety świąteczne, co prawda wyjątkowo efektowne, które jeszcze przed rokiem nabywałam po
c. 7 zł, dzisiaj kosztują sporo ponad 10 zł / sztukę - i mowa tu o karnetach produkowanych masowo. Na mój gust jest to cena, jak na kawałek zadrukowanego kartonu, kosmiczna; niestety jednak, jak sobie
tak na ten śliczny kartonik popatrzę (są doprawdy piękne) i pomyślę o przynajmniej kilku osobach, na których mi tak strasznie zależy i tak bardzo bym chciała by dostali ode mnie coś wyjątkowego to zapominam
o pazernych handlarzach, którzy z taką bezwzględnością owe 10 zł próbują ze mnie wyciągnąć; nagle przypominam sobie, że
10 zł to paczka fajek
- 2 litry paliwa
- butelka cienkiego winka
- 2 paczki gum do żucia
- 2 butelki kolorowego paskudztwa....
- wiele innych niepotrzebnych i szkodliwych rzeczy....

Masz rację Tomku, że to sporo jak na kartkę; trzeba jednak pamiętać, że "produkcja jednostkowa" zawsze kosztuje...
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
14 grudnia 2011
10 zł to...
4kg mąki, 5 bochenków chleba, 1/3 ubezpieczenia dziecka na rok , 4 obiady w szkole...
Powiem tak.... albo nic nie powiem....
Starszy kustosz
15 grudnia 2011
Sprowokowaliście mnie do zamieszczenia w naszym muzeum pocztówki, którą ostatnio wydaliśmy.



Tutaj można ją obejrzeć w naszym muzeum
Zdradzę Wam małą tajemnicę, że przez znany portal aukcyjny, o nazwie zaczynającej się od jednej z początkowych liter alfabetu, można zamówić np. 1000 pocztówek za całkiem przestępną cenę.
Polecamy tą formę wyrazu
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
15 grudnia 2011
spryciarz, bierzesz mnie na sumienie ;)
niewątpliwie 10 zł można spożytkować na różne sposoby.

Ile byś dał za taki personalizowany karnet np. z przemiłym kustoszem Tomkiem na frontowej foci, hę ?
Albo ze zdjęciem ukochanej XYZ ?

pisz i nie marudź...no ile ?
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
15 grudnia 2011
Ostatnio dałem..... 400zł (w tym przesyłka kurierska) za 2x 750 pocztówek.... Serie jednostkowe(50 sztuk.) drukuję na miejscu w pewnej drukarni po 50 - 70 gr. I wcale nie muszę dawać pliku w programie graficznym....fota, odręczny wygląd rewersu i za dwa dni jest....
I teraz druga sprawa... pocztówka to też rewers, równie ważny - wydawca, nakład,rok,opis... znam kolekcjonerów, którzy mają tą samą pocztówkę(za naprawdę spore pieniądze) w iluś tam wersjach różniących się drobiazgami na rewersie...
Jakoś nie doczytałem nic na temat rewersów "oryginalnych" kartek na pewnej stronie...
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
15 grudnia 2011
oczywiście masz rację, jak wydrukujesz 2 x 7500, będzie jeszcze taniej, a jak zamówisz wagon. zapiszesz się na newslettera + e-fakturę, jeszcze taniej....

tylko wiele osób nie potrzebuje takich hurtowych ilości wysyłając kartkę do babci czy dziewczyny.....po to jest oferta 1 sztuka. Zapytaj anonimowo u tych drukarzy czy za 50 groszy wydrukują "serię" 1 sztukową także dla mnie, x-sińskiej ?
Sama, gdzie indziej, drukuję kilka razy taniej, serię już 10-sztukowe (każda sztuka inna), wrzucam fotki online, robię z nią co chcę, dodaję rewers, oglądam efekt na monitorze i jazda, nawet koperty dostaję za free.... - więcej mi nie trzeba ;) - tylko 10 sztuk ....ale znowu, nie każdy potrzebuje 10 sztuk zwykłych pocztówek; karnet, jest moim zdaniem lepszy od zwykłej pocztówki, jeżeli ma być przeznaczony do wysłania komuś życzeń,
Co do wyglądu normalnych pocztówek, też się nie doczytałam tego na pewnej stronie i zadałam w tej kwestii zapytowywanie...

jednak nie napiszesz ile byś dał za 1 szt kar
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
15 grudnia 2011
Zapomniałam dodać, że w ramach świątecznej promocji Inpost możecie wysłać 5 kartek świątecznych z życzeniami + upominkiem kompletnie za darmo do wybranych 5 osób , szczegóły tutaj;
http://pl-pl.facebook.com/InPost

Ja już swoje wysłałam, ciekawe czy Mikołaj zdąży...
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
15 grudnia 2011
Ile byś dał za taki personalizowany karnet np. z przemiłym kustoszem Tomkiem na frontowej foci, hę ?
Albo ze zdjęciem ukochanej XYZ ?

Trudne pytanie.... co do kustosza przemiłego, to sobie w lustro popatrzę za free....
A ukochaną X mam w trzech wymiarach całkiem blisko.... a tych z Y lub Z wolę nie mieć na karnetach żeby nie powstało "archiwum X"...;)
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
15 grudnia 2011
chwalipięta ;)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
15 grudnia 2011
A wracając do meritum....
Jeśli chodzi o umieszczenie eksponatu na kartce, to dedykowana temu jest kategoria Fotomania
http://www.magiakartek.pl/kategorie-glowne|10|||FOTOmania!.html
Wystarczy wybrać wzór kartki (ramki) i załączyć zdjęcie z dysku

...zastanawiam się jak w tych oryginalnych i niepowtarzalnych 18 wzorach czuła by się większość eksponatów z MYVIMU...?
I tu lukę widzę w biznesie...
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
15 grudnia 2011
Myślę, że Magiczne Kartki niedługo będą miały ofertę nawet dla tak upierdliwego klienta, jak ja ( zwykła pocztówka z rewersem i bez konieczności wyboru ramki) -

Wyobrażam sobie także nasz serwis za 10 lat i widzę -
setki 2 złotówek GN z podkowcem,
tysiące znaczków z Adolfem,
dziesiątki kartek okolicznościowych z Janem Pawłem II
.
.
wszystkie takie same, a każda inna ;) -
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.