FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Kalendarzyki 1989
Kalendarzyki 1989
Kalendarzyki 1989
Kalendarzyki 1989
Kalendarzyki 1989
Kalendarzyki 1989
Kalendarzyki 1989
Kalendarzyki 1989

Konkurs – "Eksponat na Pocztówkę"

12 grudnia 2011
Konkurs – "Eksponat na Pocztówkę"

Nieodpłatne karty pocztowe z waszymi eksponatami na święta dla Przyjaciół i Rodzinki !

Pragniemy zaprosić Wszystkich Kustoszy do tworzenia wystaw w serwisie poświęconych eksponatom, jakie można według Was wydać na spersonalizowanych kartach pocztowych.

Wybór należy całkowicie do Was: wedle własnego upodobania możecie zaproponować związane ze sobą tematycznie eksponaty, których fotografie reprezentują odpowiedni poziom i doskonale nadają się do aplikowania w ramki producenta kart pocztowych „Magia Kartek” . Wystawy mogą reprezentować zbiory własne i innych Kustoszy.

Mogą to być oczywiście guziki, fotografie „porcelanek” czy fonografów – wszystko co pasuje do siebie tematycznie. W tym celu należy oczywiście zaprosić wybrane Osoby, właścicieli zbiorów do wyrażenia zgody na publikację ich eksponatów w ramach wystawy i w konsekwencji u naszego Partnera.

Trzej Kustosze, których wystawy zostaną ocenione najwyżej, otrzymają prezent: każdy w postaci 3 całkowicie darmowych kodów umożliwiających wydanie 3 kart pocztowych w firmie „Magia Kartek”. Kodów jest 9.

1. ORGANIZATOR I CZAS TRWANIA KONKURSU
1.1 Organizatorem konkursu jest MyViMu Sp. z o.o.
ul. Wioślarska 16, 81-001 Gdynia
NIP: 9581588079 | REGON: 220576994
1.2 Konkurs rozpoczyna się w dniu 12 grudnia 2011 roku i trwać będzie do dnia 18 grudnia 2011 roku włącznie. Zgłoszenia uczestników do Konkursu będą przyjmowane w okresie od 12 grudnia 2011 r. do 18 listopada 2010 r. włącznie; wyniki ogłoszone zostaną do 19 grudnia 2011 roku.
2. WARUNKI UCZESTNICTWA
2.1. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która jest zarejestrowana na serwisie www.MyViMu.com
2.2. Z udziału w Konkursie wyłączeni są pracownicy i współpracownicy Organizatora
2.3. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zarejestrowanie się Uczestnika na stronie MyViMu.com i
2.4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia, które nie dotarły do niego z przyczyn od niego niezależnych, m.in. wskutek awarii łączy internetowych czy systemu Uczestnika.
2.5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestników. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.
2.6. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
3. ZASADY KONKURSU
3.1. Konkurs polega na zaprezentowaniu wystawy wykonanej i opublikowanej na stronie serwisu w dziale „Wystawy” oraz przesłanie na adres e – mail: redakcja@myvimu.com zgłoszenia tej wystawy w treści maila, dołączając swoją nazwę użytkownika na www.MyViMu.com (podawaną podczas rejestracji).
3.2. Ocena przesłanych zgłoszeń dokonana zostanie przez Organizatora. Nagrodzone zostaną 3 ( trzy) wystawy. O zwycięstwie w pierwszej kolejności decyduje jakość merytoryczna i fotograficzna wystaw. Oceny dokona zespół serwisu MyViMu.com oraz przedstawiciel firmy „Magia Kartek” Sp. z o.o. Nagrodami w konkursie są kody dostępu uprawniające do wydrukowania nieodpłatnie kartek pocztowych w firmie Magia Kartek Sp. z o.o. ( magiakartek.pl) Dla każdego z 3 (trzech) zwycięzców przewidziano po 3 (trzy) kody.
3.3.Rozstrzygnięcie konkursu zostanie opublikowane na blogu: http://myvimu.com/blog/ oraz na forum strony internetowej www.MyViMu.com
3.4. Zwycięzcy konkursu zostaną również powiadomieni pocztą elektroniczną i, aby otrzymać nagrodę, Uczestnik zobowiązany jest w ciągu 2 dni od daty otrzymania wiadomości przesłać wiadomość zwrotną zawierającą Jego adres e-mail. Nagrody zostaną przesłane pocztą elektroniczną, w przeciągu 1 dnia po otrzymaniu danych adresowych przez Organizatora.
4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
4.1. Wysyłając zgłoszenie na Konkurs uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych do celów Konkursu oraz dla usprawiedliwionych celów administratora danych.
4.2. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail konkursu: redakcja@myvimu.com
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.