FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Warszawa - "Central" Hotel

znalazki miejskie : jest sobie winda

Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
5 stycznia 2012


Focie z miasta Uć :D :D
Starszy kustosz
5 stycznia 2012
Witaj yuppi, nie rozumie wątku, może mnie oświeć? Takie naklejki są często naklejanie na drzwi windy. Lepiej dmuchać na zimne, jakby stał się wypadek służby odpowiadające za windę są kryte....
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
5 stycznia 2012
no to pięknie... ja takie coś widziałam pierwszy raz i strasznie mnie to rozbawiło ;) nigdy nie widziałam podobnych naklejek na windach (moja jest stara i w złej kondycji i na niej też nie ma takiego czegoś).

Kiedyś, było to chyba w Bumarze Łabędy, miałam przyjemność jechać windą bez drzwi, do której trzeba wskakiwać, bo się nie zatrzymywała na piętrach (oczywiście przy wysiadaniu też się wyskakiwało)...taka zabawa..
5 stycznia 2012
tego typu napisy kiedys bardzo czesto byly w szpitalach instytucjach itp czyzbym byl juz stary skoro pamietam takie rzeczy? ;)

ten jests nowy, musze zobzcyc czy u mnie w bloku sa jescze stare tabliczki osczedzaj swiatlo i wode, oraz zadasz czystosci - zachowaj ja sam
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.