FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Zaswiadczenie radioodbiornik Szarlej
Zaswiadczenie radioodbiornik Szarlej

Pomóżcie przetłumaczyć MyViMu

Profil Profesjonalny Moderator
9 stycznia 2012
MyViMu otrzymało nowe tchnienie w postaci tłumaczenia na inne języki.

Dzięki temu mam nadzieję że zobaczą Wasze zbiory również kolekcjonerzy z innych zakątków ziemi oraz dodadzą dzięki temu swoje.

To może być okazja do nawiązania wielu ciekawych kontaktów.


System jest bardzo prosty! Tłumaczom po zalogowaniu "przykleja" się pasek z tłumaczeniami na wybrany język. Tam można tłumaczyć serwis strona po stronie na żywo od razu widząc efekty oraz kontekst w jakim dane słowo występuje.
Po prostu "chodzimy" po serwisie i wpisujemy tłumaczenia do panelu obok.




I dochodząc do sedna poszukujemy kustoszy chętnych wspomóc serwis swoimi tłumaczeniami. Aktualnie są możliwe tłumaczenia na 30 języków.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
9 stycznia 2012
rozumiem, że "zgłoszony tłumacz" dostaje funkcję pokazaną na obrazku...
możesz mnie dopisać
Profil Profesjonalny
9 stycznia 2012
Zapraszamy osoby, które mogą w czasie przeglądania serwisu tłumaczyć go na wybrany język. Taka jest idea, aby nie zarzucić nikogo pracą tłumacza, ale aby każdy kto porusza się po serwisie, mógł dodać kolejne słowo, określenie, zdanie w miejsce polskiej wersji językowej.

Języków jest ponad setka, tych aktywnych, w tej chwili gotowych do tłumaczenia jest trzydzieści.

Między nimi także rosyjski, czeski, słowacki, niemiecki, francuski, oczywiście angielski. Są hiszpański, norweski, suahili...

Dziękujemy serdecznie za zgłoszenia, które można wysyłać na PW zbieracz i adres: [email protected]
Profil Profesjonalny
9 stycznia 2012
Gwoli informacji: każdy Użytkownik ma obecnie podgląd na wersje językowe w ustawieniach własnego profilu:

Osoby, które dołączą do tzw. Grupy Tłumaczy, w zakładce "Moje miejsca" (na samej górze po prawej stronie obok nazwy własnej konta) otrzymają opcję tłumaczeń.

Zasada jest b. prosta: przebywając w danej części serwisu, można będzie kliknąć "Moje miejsca - tłumaczenia".
Na ekranie pojawi się panel z okienkami słów obecnych w tej części serwisu i z 'czystymi' okienkami dla wybranej wersji językowej (wcześniej wybieramy język w ustawieniach konta).
Profil Profesjonalny
10 stycznia 2012
Drodzy Koledzy, mamy już kilka wersji językowych z tzw. "propozycjami tłumaczeń" Są to gotowce w kilkunastu językach, które dodaliśmy z bazy słowników automatycznego tłumaczenia.
Mam nadzieję, iż Bracia Słowacy, dojdą to tej nowinki już niebawem. O to także pragniemy Was prosić, abyście przekazywali informację dot. wersji językowych serwisu, iz takowe są już dostępne oraz czekają na swoich Użytkowników i Tłumaczy.


Miłej zabawy :)
Profil Profesjonalny Moderator
16 kwietnia 2012
Wznowię wątek. Dzisiaj została przegrana wersja wspierająca tłumaczenia na dowolne języki łącznie z hebrajskim gdyby ktoś był chętny.

Szukamy nadal chętnych do pomocy.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
15 maja 2012
dowolne języki łącznie z hebrajskim gdyby ktoś był chętny.

No właśnie chyba ktoś przetłumaczył "foto forum"...tylko dlaczego w polskiej wersji językowej?
Profil Profesjonalny
15 maja 2012
Nie tylko "foto forum"... No właśnie, ale dlaczego w polskiej wersji? Czyżby nas już okupowali?
Profil Profesjonalny
16 maja 2012
Kolega nie zmienił 'flagi' w ustawieniach konta czyli opcji językowej jaką wybrał do tłumaczenia, zdarza się najlepszym ;0) Zapraszamy każdego chętnego do pomocy o kontakt na adres: [email protected]
Profil Profesjonalny Instytucja Muzealna
16 maja 2012
Sorki za to foto forum :-) to ja na ten hebrajski tłumaczę. Zrobiłem mały błąd,ale już wszystko jest jasne :-)

Pozdrawiam !
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
19 maja 2012
Wozik
panel użytkownika
"statystyki " język polski - zapis hebrajski !!!
Profil Profesjonalny Instytucja Muzealna
19 maja 2012
Poprawione... najwidoczniej nie poprawiłem wszystkiego. Jakby co to pisz na priv. Dzięki !
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
19 maja 2012
ok
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.