FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
kobieta 647

kto czekał dłużej na przesyłkę ?

Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
10 stycznia 2012
wczoraj w mojej skrzynce wylądowała taka przesyłka :


?!?!!?!?!?

Karteczki kupiłam w w czerwcu 2011, zapłaciłam i ....zapomniałam o nich, a sprzedawca zachorował i nie mógł mi ich wysłać..Na szczęście miał lepszą pamięć ode mnie i wysłał je, gdy się poczuł trochę lepiej, czyli w zeszłym tygodniu ;);)....

jak ja lubię niespodziewajki....;)
Profil Profesjonalny
10 stycznia 2012
Bardzo ładne pocztówki :) osobiście najdłużej czekałem na przesyłkę 3 tygodnie.... pracownik zajmujący się wysyłką przedmiotów zwolnił się z pracy, a właściciel sklepu rozchorował się w tym samym czasie... :) Za to miałem zupełnie inne przeżycia z uzyskaniem wpłaty od kupującego.... ale to zupełnie inna bajka :]
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
11 stycznia 2012
Niedługo pobiję Twój rekord... wtedy ogłoszę, brak mi jeszcze trochę;)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
11 stycznia 2012
To nic, ja miałem opóźnienie prawie dwa miesiące. Przesyłka zagraniczna. Już nawet dodałem skany do swojej galerii zaginionych; http://szczytnopocztowki.blogspot.com/search/label/zaginione

Nie wiem co było przyczyną takiego opóźnienia.
Pamiętam też jedno duże opóźnienie w związku z wybuchem wulkanu i zawieszeniem lotów samolotów.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
11 stycznia 2012
Ja kiedyś czekałem 3 miesiące - na paczkę z USA. Niestety osoba wysyłająca nie zaznaczyła poczty lotniczek - i poszło statkiem. Jak się domyślacie statek zawijał chyba do każdego portu - co mógł, zanim w końcu dopłynął do Gdańska.
11 stycznia 2012
Też najdłużej czekałem 3,5 miesiąca, na książkę z USA, która była do pracy dyplomowej - standardowa przesyłka pocztowa (pewnie statkiem jak pisze Frozzer). Na szczęście była zamówiona spory czas przed obroną :)
12 stycznia 2012
A ja od 1 września 2011 roku czekam na nagrody za "konkurs 50" i coś czuję, że pobiję rekord ... ;)
Pozdrawiam
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
12 stycznia 2012
A ja od 1 września 2011 roku czekam na nagrody za "konkurs 50" i coś czuję, że pobiję rekord ... ;)
.... nie ciesz się:) "ex aequo" będzie kilku rekordzistów, w tym ja nie chwaląc się...
12 stycznia 2012
"ex aequo" będzie kilku rekordzistów, w tym ja nie chwaląc się...


Razem raźniej! ;)
Pozdrawiam
Starszy kustosz
12 stycznia 2012
Zastanawiałem się kiedy ktoś poruszy ten temat na forum w tym wątku ;) Witam w klubie :)
13 stycznia 2012
W kupie siła, więc nie pozostaje mi nic innego, tylko stanąć w kolejce do bicia rekordu ;)
Profil Profesjonalny
13 stycznia 2012
Witajcie,
Jak to mówią starzy Indianie, "ponny didn't make it" czyli konik padł gdzieś po drodze, co WYRAŹNIE należy raz a dobrze naprawić. Obok totalnych przeprosin proponuję, jako centralny winowajca, przyjęcie przez Grupę Klubową zadośćuczynienia w postaci podobnych nagród, wraz dodatkowymi egzemplarzami książek. Nie ma wytłumaczenia dla tej karygodnej sytuacji, trzeba wysłać i długo jeszcze świecić oczami.

Dziękuję za wyrozumiałość, naprawdę olbrzymią - wystarczająco długo jesteście dla mnie bardzo dobrzy.
Pozdrawiam i proszę o kilka dni na zadośćuczynienie Koledzy.
Starszy kustosz
13 stycznia 2012
Dla mnie ok jeżeli tak sprawa ma się zakończyć.Myślę że nie ma o co kruszyć kopi ,a może będziemy sobie opowiadać to jako anegdotę ;) oczywiście pod warunkiem że nagrody do nas dotrą :)
13 stycznia 2012
Mi już nawet nie chodzi o same nagrody, tylko fajnie byłoby być informowanym w razie czego.

Mimo wszystko skoro już cytujemy ludowe powiedzenia, to i ja zacytuję zdanie z moich okolic:
Ni ma strysu ;)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
13 stycznia 2012
No i rekord zagrożony....
Starszy kustosz
13 stycznia 2012
No no jeszcze nie wiadomo,jak na razie mamy deklarację a zobaczymy czy rekord będzie pobity;) ostatecznie będzie decydowała data stempla pocztowego :)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
19 stycznia 2012
Mało nie pobiłem kuriera DPD... przyniósł mi paczkę... odpadłem z konkurencji ;) :):):)
19 stycznia 2012
Ja nie otwierałem nawet drzwi, ale współlokatorka odebrała paczkę :P

Swoją drogą po zajrzeniu do środka wszelkie negatywne emocje zniknęły. Dzięki wielkie ;)
19 stycznia 2012
Do mnie też przed momentem zawitał kurier z przesyłką. Dziękuję za fajne nagrody :)
Starszy kustosz
19 stycznia 2012
Widzę że firma DPD dostarcza wszystkim o tej samej porze ;) Nagrody OK:)) bardzo dziękuję i w sumie mimo tak długiego czasu oczekiwania było sympatycznie:) Pozdrowienia dla Redakcji i wszystkich uczestników.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
19 stycznia 2012
i ja też dziękuję...
19 stycznia 2012
ja również dziękuję :)
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
19 stycznia 2012
Z tej bajki morał taki, że ze spóźnionej przesyłki wynika niezadowolenie odbiorcy, natomiast z przesyłki bardzo spóźnionej może być tylko radość, która jest nie tylko podwójna, ale i zbiorowa. Raz się cieszymy, gdy wygramy, drugi raz się cieszymy, że wygrana w ogóle dotarła;)
Wspaniale, że tyle tu radosnych buziaków. A co takiego dostaliście, jeżeli nie tajemnica ?
Starszy kustosz
19 stycznia 2012
http://myvimu.com/blog/wyniki-konkursu-%E2%80%93-50-tys-eksponatow-w-myvimu-com/

i bardzo ładną monetę MyViMu :)))
19 stycznia 2012
ja książkę Jamesa J. Weingartnera " Dywizja Führera:
Leibstandarte SS Adolf Hitler", dwie monetki oraz zakładkę do książki ;]
20 stycznia 2012
A takie coś:
http://myvimu.com/exhibit/25903517-mit-den-panzern-in-ost-und-west
;)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.