FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
żywe
żywe
żywe
żywe

Co sądzicie na temat produktów Skarbnicy Narodowej ????

Konto Komercyjne
30 marca 2010
Proszę o wypowiedzi na temat produktów wypuszczanych przez Skarbnicę Narodową, mianowicie sporo osób pyta mnie na temat wartości tych produktów , bo moim zdaniem są to medale okolicznościowe a nie monety a ich wartość może być znikoma z biegiem czasu gdyż owa Skarbnica może wypuścić kolejną emisję tego samego produktu. Czekam na opinie.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
30 marca 2010
nie powiem nic o prognozowanej wartości

To nie jest NUMIZMATYKA

Obiekt wprowadzany do obiegu winien mieć wartość nominalną zgodną z wartością wprowadzenia...

czyli - 2 zł goldennordic - jeszcze okiej
ale 10 zł - za 68 zł - to już medalierstwo
nie mówiąc o "bursztynowych szlakach" z wysp brytyjskich
30 marca 2010
Firma jak firma, produkuje własne medale okolicznościowe i dystrybuuje zagraniczne produkty z innych podmiotów należących do tej samej grupy oraz monety wyemitowane przez NBP. Chwytliwa nazwa pozwala im atakować osoby może trochę mniej obeznane w temacie i oferować produkty z odpowiednią marżą.

Każdy taki okaz ma szansę stać się w przyszłości poszukiwanym lub może nawet cennym, ale nie sposób przewidzieć co, gdzie, kiedy i... czy w ogóle :)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.